Умови кредитування фізичніх осіб: краща пропозиція

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Умови кредитування фізичних осіб, які Вам точно підійдуть

«Ваша Готівочка» підготувала для українців умови кредитування фізичних осібякі точно задовільнять кожного. Клієнтам не потрібно оформлювати жодних довідок, шукати поручителів або сплачувати штраф чи пеню, якщо своєчасно не погасити кредит. Тут Ви самостійно обираєте спосіб оформлення кредиту. В фінкомпанії кредитування доступно готівкою і на картку.

Спершу, пропонуємо дізнатися умови кредитування фізичних осіб у відділенні «Ваша Готівочка», а потім на сайті. У наших клієнтів є можливість оформити позику у будь-який день тижня. Для цього потрібні тільки паспорт та код ІПН, Отримати кредит зовсім не складно навіть без довідок, поручителів і кредитних перевірок. Щоб відкрити позику готівкою, потрібні всього декілька хвилин.

Тільки наші кредитори пропонують кращі умови кредитування фізичних осібадже відкрити позику можна особам до 70 років. Навряд чи банки пропонують свої послуги пенсіонерам. Отримати гроші готівкою можна з 18 років. Ми проти документальної тяганини і перевірок, тому позичимо без цих формальностей. Взяти в борг у нас можуть лише громадяни України.

Кредитори не будуть перевіряти Вашу кредитну історію, чи залишилися борги в банку та інше. Заповнюйте заявку і одразу отримаєте кредит. Хіба це не кращі умови кредитування фізічних осіб, які можуть бути? Крім того, позики видають з фіксованою комісією - 2%.

Кредитування фізичних осіб онлайн

Окрім, як готівкою, «Ваша Готівочка» пропонує кредитування фізичних осіб через інтернет. Онлайн-позики - простий спосіб позичити під мінімальний відсоток і у день звернення. Щоб не витрачати ні хвилини, ознайомтеся з порядком оформлення і заповнюйте заявку. Зробити це можна тільки після реєстрації на сайті. Нічого складного немає - вказуйте номер телефону і ПІБ, а потім підтвердіть оформлення за допомоги SMS-повідомлення. Заповнюйте необхідні поля і обирайте суму з періодом кредитування.  

Наше кредитування фізичних осіб є найшвидшим у всій країні. Вік тих, хто звертається за позикою дистанційно, не може бути менше 21 року. Для оформлення дистанційної позики необхідно мінімум часу і документів. З кожним днем кредити онлайн відкривають багато співвітчизників, адже це найшвидший і найзручніший спосіб позичити. Вам більше не знадобиться просити в борг у близьких та рідних, адже є «Ваша Готівочка». Забудьте про розписки і поручителів - потрібні тільки паспорт і код ІПН!

Бачите, наскільки доступним є кредитування фізичних осіб онлайн. Ви одразу дізнаєтеся, яку суму доведеться повертати. Допоможе в цьому кредитний калькулятор, де необхідно зазначити лише суму і період, і через декілька секунд дізнаєтеся повну ставку по кредиту.

Загальні умови кредитування фізичних осіб в в «Ваша Готівочка»

Тепер Вам відомо, що ми відкриваємо позики не лише готівкою, але і онлайн. Пропонуємо дізнатися загальні умови кредитування фізичних осіб, на яких можна отримати позику. «Ваша Готівочка» позичає гроші на невеликий термін. Максимум, на який можна отримати кредит, складає 16 днів.

В кредит дають від 200 до 9 тисяч гривень, в залежності від потреб клієнта. Ви можете погасити кредит достроково або пролонгувати. Комісія нараховується лише за дні користування грошима. Розрахуватися з кредиторами можна на сайті, у відділенні або у касі будь-якого банку.

Коли Ви вже знаєте про види кредитування фізичних осіб в «Ваша Готівочка», то запросто зможете обрати відповідні Вам. Оформлюйте позики у нас, так Ви точно не залишитеся з порожнім гаманцем.