Україна отримати кредит дає можливість кожному, хто звернеться до «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Безробітні, студенти, пенсіонери – часто знаходяться у списку тих, хто автоматично отримують відмову. На противагу банківській системі, мікрокредитуюча компанія «Ваша Готівочка» відкриває кредити усім охочим.

Україна отримати кредит не проблема в нашій компанії

Більшість фінансово розвинутих країн має геть інший порядок кредитування, ніж Україна. Наша компанія діє в якості мікрофінансової організації та пропонує своїм клієнтам процедуру мікрокредитування, що кардинально відрізняється від банківського кредитування. До нас може звернутися кожен українець, без винятку. Завдяки «Ваша Готівочка» Україна отримати кредит стало можливим лише при наявності паспорта та ІПН. Це означає, що ми відкриваємо позики без перевірки довідки про доходи, довідки з місця роботи і навіть без перевірки кредитної історії.

Сьогодні Україна може отримати кредит, кожен українець за лічені хвилини. «Ваша Готівочка» пропонує гнучкі та вигідні умови із миттєвим підтвердженням позик. Наші клієнти можуть звернутися безпосередньо до відділення або скористатися онлайн сервісом. Вам не знадобиться жодних спеціальних вмінь та навичок. Просто дайте відповідь на поставлені питання та отримайте гроші на тих умовах, що обирете самі. Через інтернет в режимі онлайн Україна отримати кредит може цілодобово.

Не дивлячись на те, що більшість банків вимагає від своїх кредитоотримувачів безліч паперів та документів, «Ваша Готівочка» потребує лише надання достовірної інформації та персональних даних в повному обсязі. Природньо, що сума позики не є великою, адже цільове кредитування, на відміну від споживчого, потребує підтвердження кредитоспроможності. По програмі мікрокредитування наші клієнти без проблем можуть отримати від 200 до 9000 гривень лише при наявності зазначених документів.

Де і як отримати кредит із максимальною вигодою для себе?

В наш час поняття «безробітний» чи «непрацевлаштований» має геть інше значення, ніж раніше. Сьогодні безліч людей мають декілька робіт і не завжди влаштовані офіційно. Багато хто працює в якості фрілансерів, тобто не затримується довго із одним роботодавцем-замовником, а працює від замовлення до замовлення. З юридичного боку таких людей дійсно можна вважати безробітними та некредитоспроможними, насправді ж, дана категорія людей є доволі фінансово стійкою та має такі ж самі права на послуги кредитуючих копаній, як і українці, що офіційно оформлені та мають трудову книжку. Тож, шукаючи, де отримати кредит без паперової тяганини, звертайтеся до «Ваша Готівочка»!

Звичайно, існують причини, з яких ми відмовляємо у наданні позик, але вони геть не пов’язані із відсутністю роботи чи можливістю документально це підтвердити. Перша причина, що може спричинити відхилення заявки по кредиту, – відсутність необхідних документів. Друга – невідповідний вік клієнта. Тертя – спроба відкрити позику на третю особу або наявність непогашеної поточної заборгованості перед «Ваша Готівочка». Отже наша компанія – місце, де отримати кредит можна зовсім просто та легко, а головне швидко

Сума кредитування, що доступна для наших клієнтів, становить 9000 гривень, розмір позики може бути будь-яким від 200 до 9000 гривень, на ваш власний розсуд. Обирати, скільки взяти та де отримати кредит можна, незалежно від того, чи ви хочете гроші готівкою, чи у вигляді безготівкового переказу на картку. Ми раді будемо бачити вас у наших відділеннях та залюбки допоможемо самостійно оформити кредит через онлайн сервіс.

Приходьте до нас, щоб отримати кредит без довідки в день звернення

Банки завжди страхують себе, надаючи кредити лише тим, хто може довести свою кредитоспроможність. Про те, кого можна вважати безробітнім, а кого ні, ми вже згадували. Чи справедливим є рішення того, що пенсіонери не мають права отримати кредит? Чи правильно відмовляти студентам у наданні позик? Якщо вас цікавить, як отримати кредит, вам необхідно знати лише те, що «Ваша Готівочка» дає гроші кожному, хто ладен виконати елементарні вимоги компанії.

При заповненні анкети клієнта, ми чекаємо від вас достовірної інформації в повному обсязі: паспортних даних, контактних даних, код ІПН та точну дату народження. При зверненні за готівковою позикою, ми просим наших клієнтів надати для ознайомлення оригінали паспорту та ІПН. Стосовно віку – стати клієнтом компанії та отримати кредит без довідки мають право українці у віці від 18 до 70 років. Віковій групі від 18 до 21 року доступні лише готівкові позики, від 21 до 70 років клієнти можуть оформлювати кредити і готівкою, і у безготівковій формі.

Щоб визначитися із тим, як отримати кредит та на яких умовах, ви завжди можете звернутися за допомогою до менеджерів відділення або зателефонувати на «гарячу лінію». Це можна зробити просто для ознайомлення із програмою мікрокредитування або ж одразу оформити позику.

Після того, як ви визначитеся, де і як отримати кредит, вам залишиться лише пройти реєстрацію, створити заявку і дочекатися її підтвердження. Зазвичай гроші миттєво переводяться на картку чи видаються готівкою на руки. Спробуйте і переконайтеся самі!