У «Ваша Готівочка» отримати онлайн кредит на банківську картку просто

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Катастрофічно не вистачає грошей до наступної зарплати - ситуація, знайома хіба що не кожній людині. Як бути, якщо знадобилися гроші в кредит терміново, але очікувати на рішення банку ніколи? Звертайтеся у «Ваша Готівочка»! Компанія все передбачила заздалегідь: тут можна отримати абсолютно всім кредит на будь-яку банківську карточку онлайн всього лише за 15 хвилин. Наше гасло - гроші швидко і просто!

У «Ваша Готівочка» отримати кредит онлайн на картку терміново легко зможуть всі

Чому ми пропонуємо кредит онлайн нашим клієнтам? Тому, що, заповнена через інтернет онлайн заявка на кредит надходить до операторів за лічені хвилини. Після її розгляду і підтвердження, позичальник моментально отримує рішення по кредиту онлайн у SMS-повідомленні або у персональному кабінеті на сайті, після цього і гроші. Відділення мережі компанії працюють щоденно без перерв і вихідних. Консультанти відповідають на запитання у телефонному режимі, електронною поштою або безпосередньо особисто у відділенні.

Співпрацівники компанії не запитують про те, яку зарплату отримує клієнт, не цікавляться цільовим призначенням грошей в кредит, які будуть переказані терміново, не просять надати контакти родича і не оцінюють заставне майно. Послугами «Ваша Готівочка» можуть скористатися всі позичальники у віці від 18-ти до 70-ти років і все, що необхідно позичальнику - надати документи, які підтверджують особистість (паспорт та ІПН). У разі надання неправдивої інформації, кредитоодержувач не зможете відкрити кредит на власну карточку онлайн і заявка анулюється.

Всього за 15 хвилин отримати рішення по кредиту онлайн можливо

Всім клієнтам надається можливість оформити кредит онлайн на суму і період, оптимальні для них. Вигідні умови кредитування дозволяють оформлювати кредити онлайн без контактних даних поручителів і довідок від 200 грн. до 7000 грн. на 16 днів. Ми пропонуємо гнучкі умови (це може бути дострокове повернення грошей або пролонгація періоду користування).

Можливість швидко отримати безготівковий кредит картку онлайн - це не тільки зручно, а і вигідно. Позичальникам «Ваша Готівочка» запропонувала:

 • прозору систему розрахунків;
 • гнучкі умови кредитування;
 • підтвердження заявки всього за 15 хвилин;
 • конфіденційність персональних даних клієнта;
 • просту процедуру оформлення;
 • цілковиту безпеку.

Ми працюємо, спираючись на потреби наших клієнтів і будуємо співпрацю виключно на взаємовигідних умовах. Якщо Ви користувалися послугами нашої компанії раніше, то процедура оформлення складатиме всього пару хвилин, після чого можна буде отримати кредит онлайн переказом на картку терміново без додаткових запитань і зволікань.

Необмежену можливість отримати онлайн кредит на банківську картку будь-якої платіжної системи мають всі

Ви можете отримати онлайн кредит переказом на власну банківську картку України з логотипом Visa або MasterCard будь-яким із запропонованих далі способів:

 • заповнити анкету у нас на сайті і дочекатися відповіді оператора;
 • завітати до найближчого відділення компанії «Ваша Готівочка» і заповнити заявку безпосередньо за допомогою менеджера.

В обох випадках, оформлюється кредит онлайн без поручителів і довідок, тільки потрібно уважно заповнити заявку, адже причиною для відмови можуть слугувати:

 • вік клієнта (менше 18-ти або старше 70-ти років);
 • відсутність документів, які можуть підтвердити особистість;
 • надання неправдивої інформації. 

За роки плідної роботи компанія допомогла великій кількості позичальників. «Ваша Готівочка» продовжує розширювати мережу відділень компанії і вдосконалювати сервіс, щоб Ви з легкістю могли вирішувати фінансові труднощі.