Труднощі під час спроби отримати кредит більше не виникнуть!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Кредитування – стандартна банківська послуга, проте, намагаючись відкрити позику, можна стикнутися з відмовою навіть без пояснення причин. Які ж труднощі при спробі отримати кредит можуть виникнути і їх уникнути? «Ваша Готівочка» розповість, що ж робити і як отримати кредит без проблем!

Які труднощі при спробі отримати кредит можуть виникнути?

Ця стаття буде корисною і для тих, хто хоче дізнатися які виникають труднощі при спробі отримати новий кредит, і для тих, хто лише планує скористатися послугою.

Отже, оформлення позики передбачає вибір кредитора, подальше дотримання вимог і умов кредитування загалом. Більш зрозумілими словами: Вам потрібно вибрати банк або кредитну компанію, до якої звертатися, і детально ознайомитися з пропозиціями і вимогами. Після того, як Вам відкриють кредит, своєчасно вносити платежі і розрахуватися з заборгованістю та у зазначений в угоді термін.

Найменше недотримання вимог одразу ж відображається у Вашій кредитній історії і знижує кредитний рейтинг. Більш того, можуть виникнути труднощі при спробі отримати кредит, навіть якщо попередня позика була сплачена раніше! Як не дивно, але банки не зацікавлені в тому, щоб гроші були сплачені раніше вказаного терміну, адже заробляють на різниці % ставок і депозитів. Відповідно, чим довше Ви користуєтеся грошима, тим більше % по кредиту нараховується.

Уникніть труднощі при спробі отримати новий кредит законно

Які можуть виникнути труднощі при спробі отримати кредит вперше? Банальна процедура перевірки кредитоспроможності позичальника, можливість сплатити позику своєчасно і у повному обсязі. Це довідки про доходи, запити за місцем роботи, перевірки кредитного минулого і безліч інших формальностей, через які і виникають труднощі при спробі отримати новий кредит, особливо споживчий.

Не секрет, що далеко не всі працевлаштовані офіційно. Більшість статтей доходів ніде не зафіксовані, а як же довести, що Вам під силу сплатити кредит? Якщо у Вас при спробі отримання кредиту виникли труднощі і Вам відмовили у позиці, не варто хвилюватися. Просто приходьте у «Ваша Готівочка», тут гроші отримують без відмови. З переліку необхідних документів потрібні тільки паспорт та ІПН. Клієнти, обслуговуються завжди швидко: якщо Ви звертаєтеся вперше, достатньо чверті години, постійні клієнти отримують позики за пару хвилин.

Коли при спробі оформлення кредиту виникли труднощі, звертайтеся до нас!

Якщо при спробі отримати кредит виникли труднощі і банк Вам відмовив без пояснення причин, «Ваша Готівочка» завжди готова допомогти і відкрити позику. Існує лише декілька причин, через які ми не зможемо підтвердити запит клієнта. В першу чергу - це вік: менше 18-ти і старше 70-ти років позичальники не обслуговуються. Також, відсутність документів. Оформлення позик на картку не здійснюється для громадян молодше 21-го року. До речі, вік так само може викликати труднощі при спробі отримати кредит у банку, але там ніхто не буде озвучувати причину відмови. Позики готівкою у компанії отримують громадяни віком від 18-ти років. Жодних перевірок і довідок, окрім паспортних та реєстраційних даних. Оформлюючи кредит на картку, Ви можете скористатися навіть копією документів.

Підсумуємо: чому ж при спробі отримати кредит виникли труднощі, і як можна вирішити таку проблему? Напевне, Ви вирішили, що у банку оформити споживчу позику просто. Проте, це ненадійний і, часом, ризиковий спосіб вирішення проблем. Чому ж ще у Вас при спробі отримати кредит виникли труднощі – вік. Статистика приводить лише факти.

Звертайтеся до нас і отримайте до 9000 гривень до 16-ти днів, навіть якщо Ви не маєте офіційного працевлаштування.