Терміновий кредит онлайн за 15 хвилин від «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Ми підготували вигідні та лояльні умови кредитування для всіх клієнтів. Все, що потрібно для отримання позики - документи, підтверджуючі особистість і діюча банківська картка. Ми надамо кредит готівкою або онлайн на будь-які потреби у кожному куточку України. Оформлення позики у «Ваша Готівочка» - це швидко, безпечно і надійно. Вся інформація представлена Вашій увазі на сайті.

Вам потрібен терміновий кредит онлайн на картку? Ми готові допомогти Вам і переказати гроші всього за 15 хвилин. Що дозволяє компанії «Ваша Готівочка» миттєво обслуговувати клієнтів? Дізнаємося далі у статті!

Отримати терміновий кредит онлайн - не проблема

Ми підготували для наших клієнтів унікальну пропозицію, яка дозволяє оформити терміновий кредит на картку насправді за лічені хвилини. На відміну від банківської системи, де процедура оформлення триває, як мінімум, декілька днів, у нас Ви отримаєте гроші через 15 хвилин після звернення.

Можливість оформлювати кредити терміново, з’явилася внаслідок запровадження простих та зрозумілих умов, згідно яким клієнти «Ваша Готівочка» самі вибирають суму і період, на яких оформлювати терміновий кредит онлайн або готівкою.

Суттєво спрощує процедуру оформлення позики і той факт, що не потрібно надавати велику кількість документів, наприклад, як під час зверенння до банківської установи. Ми не будемо перевіряти Вашу кредитну історію, просити контакти довіреної особи, перевіряти рівень доходу тощо.

Відкрити кредит на картку терміново - це вигідно

«Ваша Готівочка» пропонує Вам отримати кредит на картку терміново на будь-які потреби на вигідних умовах. Ви можете оформити заявку через інтернет або звернутися за кредитом до відділення компанії. Незалежно від того, у якій точці України Ви знаходитеся в даний момент і де проживаєте фактично, завжди отримаєте терміновий кредит онлайн або готівкою у розмірі від 200 до 7000 гривень.

Заявка на позику заповнюється просто: самостійно онлайн або за допомогою менеджера, необхідно достовірно вказати паспортні дані, ІПН, контакти. І, якщо це позика на картку, то реквізити персональної карточки. Важливий момент: готівка у представництві компанії видається тільки в тому разі, якщо Ви можете пред’явити оригінали документів.  

Перекажемо терміновий кредит на картку кожного

Отже, для отримання термінового кредиту онлайн від «Ваша Готівочка» необхідно зробити наступне:

  • по-перше, Ви маєте визначитися з умовами. Ми пропонуємо до 7000 гривень на період від одного до шістнадцяти днів. Якщо виникне необхідність продовжити період користування або погасити терміновий кредит заздалегідь, зробити це можна легко;
  • по-друге, незалежно від того, оформлюєте Ви кредит на картку терміново або вибираєте готівку, заповнюється анкета з особистими даними. Це можна зробити через інтернет або у найближчому відділенні мережі компанії. Для оформлення заявки онлайн, спочатку зареєструйтеся на сайті і увійдіть до «Особистого кабінету». У ньому ж можна буде і погасити заборгованість.
  • по-третє, ми перевіряємо достовірність інформації, вказаної у заявці. Будуть підтверджені тльки ті заявки на терміновий кредит на картку, у яких немає помилок і вся інформація вказана достовірно.

Погасити кредит можна будь-яким зручним способом: безготівко через персональний кабінет, у відділенні або банківським переказом. Це не залежить від форми отримання термінового кредиту онлайн або готівкою. Компанія «Ваша Готівочка» до дрібниць продумала всі деталі, щоб Вам було максимально комфортно і Ви могли розраховувати на фінансову допомогу в будь-якому куточку України!