Терміновий кредит онлайн і інші переваги «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Як правильно вчинити, якщо потрібен терміновий кредит онлайн і, бажано, без довідок і перевірок? Скористайтеся пропозицією «Ваша Готівочка» і отримайте гроші на картку вже за 15 хвилини після подачі заявки.

Відкриваючи терміновий кредит онлайн, пропонуємо кращі умови

На своїй практиці ми неодноразово зустрічали клієнтів, які ставились до кредитів неоднозначно. Це звична річ, оскільки кожна людина має власну думку. Деякі використовують можливість отримати терміновий кредит, щоб придбати річ, яка дуже подрібна. А дехто, навіть коли дуже потрібні гроші, соромиться просити їх в борг. Інші люди впевнені, що зможуть отримати позику лише після того, як назвуть причини, які привели їх у компанію і змусили оформити терміновий кредит, хоча наші менеджери ніколи не задають таких питань.

Люди бувають різні і ситуації також. Отже, ми не перестаємо нагадувати, що отримати терміновий кредит онлайн або готівкою у «Ваша Готівочка» можна без оголошення причини, підготувавши мінімальний пакет документів.

Миттєвий переказ – терміновий кредит на картку

Оскільки ми вже розібралися з тим, що для компанії цілком не важливо, коли та чому Ви берете терміновий кредит, спробуємо коротко розібратися з тим, як його отримати.

Наша компанія обслуговує українців, вік яких складає від 18-ти до 70-ти років, проте відкрити терміновий кредит на картку можна від 21-го року. Якщо Ви визначилися з формою і умовами оформлення позики, далі потрібно тільки подати заявку. Оформлюючи кредит на картку терміново, Ви отримаєте переказ вже через 5-10 хвилин після того, як заявка буде відправлена. Буває так, що заявка ухвалена, переказ здійснений, а гроші на рахунок не надійшли протягом регламентованого часу. Така затримка може статися через тимчасові перебої в роботі банку-кореспонденту, який обслуговує Вашу картку. Не варто хвилюватися, оскільки терміновий кредит на картку надійде в будь-якому разі. Ми уважно відстежуємо здійснення всіх операцій. Зверніть увагу, що терміновий кредит може бути оформлений не тільки онлайн, але і готівкою.

Тривалість оформлення фактично не відрізняється між дистанційним і готівкою. Єдина відмінність полягає в тому, що кредити готівкою видаються менеджерами у відділенні на підставі оригіналів документів, в той час як терміновий кредит онлайн - на підставі даних у заявці.

Зручний сервіс – кредит на картку терміново 24/7

Якщо на момент оформлення або після у Вас виникнуть питання, задати їх можна нашим менеджерами або службі техпідтримки. Також, Ви можете звернутися за допомогою, зателефонувавши на «гарячу лінію».

Оформлюючи кредит на картку терміново, Ви можете вибрати будь-яку необхідну суму в розмірі до 9000, починаючи від 200 гривень. Ми пропонуємо нашим клієнтам сплачувати позики не пізніше, ніж на 16-й день. Проте, за бажання Ви маєте змогу продовжити цей період, сплативши суму нарахованих комісійних. Повертаючи гроші достроково - % будуть нараховані тільки за фактичні дні користування грошима.

Спостерігати за станом кредиту (сумою до сплати і нарахованими %) можете у «Особистому кабінеті» на сайті. Кожен клієнт отримує доступ після проходження реєстрації. Тут можна і подавати заявки на кредит, і на сплату заборгованості.

Ми надаємо Вам змогу вибирати спосіб реєстрації, форму оформлення позики і те, як Ви будете сплачувати кошти компанії.