Терміново потрібні гроші на картку, сьогодні і о будь-якій годині «Ваша Готівочка» до Ваших послуг

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Більшість банків та кредитних компаній працюють за стандартним графіком, тому не надають свої послуги у вихідні та святкові дні. Навідміну від них, «Ваша Готівочка» працює 24/7, забезпечивши роботу сервісу по всій Україні. Таку пропозицію гідно оцінять ті, кому терміново потрібні гроші у вигляді кредиту на картку сьогодні, незалежно від того - це будній або ж вихідний день.

Всім, кому терміново потрібні гроші на картку, сьогодні без зволікань допоможе «Ваша Готівочка»

«Ваша Готівочка» – мікрокредитна компанія, яка вийшла на фінансовий ринок України у 2012-му році. За час роботи, ми створили широку мережу представництв компанії по всій Україні і забезпечили клієнтів можливістю отримувати позики будь-якій миті, коли це потрібно. Незалежно від того, коли Ви звертаєтеся - у вихідні, святкові або просто робочі дні, якщо терміново потрібні гроші в борг, на картку або готівкою, зможете отримати їх за чверть часу.

Навіть, якщо терміново потрібні гроші на картку, сьогодні, цілодобово можете скористатися дистанційним сервісом і самостійно подати заявку. Щоб кредит був оформлений без проблем і повторного заповнення заявки, пропонуємо заздалегідь ознайомитися з умовами і вимогами до клієнтів. 

Головні вимоги до клієнтів, яким терміново потрібні гроші сьогодні, на банківську картку або готівкою: наявність власної картки і надання достовірної інформації. Це стосується дати народження, контактних та паспортних даних.

Дата народження має значення для визначення форми, в якій оформлювати кредит, коли терміново потрібні гроші в борг сьогодні, на банківську картку або готівкою. Кредити готівкою доступні клієнтам, які вступили в правомочний вік - з 18-ти років. Безготівкові перекази зможуть отримати ті, хто досяг 21-го року. Клієнтам старше 70-ти років фінансові послуги не надаються через обмеження, встановлені законодавчою базою України, яка регулює роботу учасників фінансового ринку.

Якщо терміново потрібно гроші, без зволікань, сьогодні на банківську картку переказ надійде негайно

Надання персонального ІПН є обов`язковим для обох форм кредитування. Якщо терміново потрібні гроші в борг на особисту картку, Ви можете самостійно оформити експрес-заявку за спрощеною схемою, не звертаючись до відділення і без підтвердження реєстраційних даних. Підставою для підтвердження переказу є перевірка даних власника картки. У разі відповідності з інформацією, яка вказана в заявці, переказ буде здійснено миттєво. Іноді трапляються затримки з виконанням транзакцій, але через можливі збої в роботі програм банку-кореспондента, обслуговуючого картку.

Ще один варіант як взяти позику, коли терміново потрібні в борг гроші на картку, – оформлення кредиту безпосередньо у відділенні компанії. Тут Вам достатньо мати ті ж документи, як і під час оформлення дистанійно.

Оригінали документів – паспорту і ІПН Вам знадобляться лише у разі оформлення кредиту готівкою.

Коли терміново потрібні гроші в борг на картку, звертайтеся в «Ваша Готівочка»

Незалежно від того, як терміново потрібні гроші на картку, сьогодні або в будь-який інший день, «Ваша Готівочка» гарантує клієнтам оформлення позики в розмірі від 200 до 9000 гривень. Яку суму вказувати в заявці, Ви обираєте в залежності від обставин. Час, протягом якого користуватися грошима, позичальники також обирають індивідуально. Базовий кредитний період складає 16 днів, проте можна повернути гроші раніше або здійснити пролонгацію. В компанії діє фіксована відсоткова ставка по кредиту. Не має значення, як терміново і швидко потрібні гроші, на картку або ж готівкою - комісійні складають 2% і нараховуються щоденно. За терміновість, передчасну сплату позики або продовження періоду додаткові комісійні не стягуються.

Під час заповнення заявки на кредит, Ви обираєте попередній день повернення грошей, але він може бути змінений будь-якої миті. Просто повідомте своє рішення менеджеру, який оформлював позику або будь-якому іншому фахівцю мережі відділень компанії «Ваша Готівочка». Також, Ви можете самостійно оформити заявку на пролонгацію за допомоги онлайн-сервісу, де так само можна повернути кредит.

Вам терміново потрібні гроші, безготівково на картку або готівкою, сьогодні або в будь-який інший день? Звертайтеся в «Ваша Готівочка» і отримайте всі необхідні послуги цілодобово, коли це необхідно.