Терміново потрібен кредит і Ви звертаєтеся з поганою кредитною історією? «Ваша Готівочка» гарантує підтвердження позики!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Одна з найактуальніших проблем, з якою останнім часом стикаються клієнти кредитних компаній, - підтвердження платоспроможності. Частіше за все люди, які приходять за грошима до кредитних компаній, досконало не знають, що це таке.

Кредитоспроможність і платоспроможність – це показники, які дозволяють визначити, чи зможе клієнт кредитуючої компанії розрахуватися з заборгованостями в установлений термін у повному обсязі.

По суті, для розрахунку цих показників використовують певні дані, які дозволяють визначити, наскільки надійним є клієнт і які ризики бере на себе компанія, видаючи йому позику. В залежності від фінансової стабільності самого кредитора, вимоги до клієнтів можуть бути або посилені або навпаки. Але, без перевірки і подальшої оцінки кредитної історії, отримати гроші готівкою фактично неможливо.

І що в такому разі робити тим, кому терміново потрібен кредит готівкою на руки з попередньою поганою і непідтвердженою кредитною історією, і куди звертатися?

Вам терміново потрібен кредит, і Ви звертаєтеся за послугами з поганою кредитною історією, приходьте у «Ваша Готівочка»!

Якщо Вам терміново потрібен кредит, і Ви звертаєтеся з поганою кредитною історією, можна вирішити цю задачу декількома шляхами. Один з них передбачає оформлення позики під більш високі відсотки, ніж звичайне кредитування. Таким чином, компанії компенсують можливі ризики за надання грошей клієнту з неідеальною історією. Інший варінат передбачає отримання послуг у неперевірених кредиторів, які готові запропонувати будь-які умови на момент підписання угоди, проте залишають за собою право змінювати їх у процесі користування грошима. Третій варіант - звернутися до мікрокредитної компанії, яка не проводить оцінку кредитоспроможності клієнта і пропонує лояльні умови.

Саме такою компанією є «Ваша Готівочка». У разі, якщо терміново потрібен кредит, і Ви звертаєтеся з поганою кредитною історією, ми надамо Вам гроші на підставі паспортних даних. Наші клієнти можуть обслуговуватися у компанії необмежену кількість разів, отримуючи нові позики після сплати минулих. Це означає наступне: якщо Вам терміново потрібен кредит і Ви подаєте заявку у «Ваша Готівочка», перевірятися буде тільки наявність несплачених позик перед компанією.

ЯКЩО ТЕРМІНОВО ПОТРІБЕН КРЕДИТ, ОБИРАЙТЕ УМОВИ САМОСТІЙНО!

Клієнтам, якщо терміново потрібен кредит, а погана кредитна історія, Україна всі міста і передмістя, «Ваша Готівочка» пропонує наступні умови:

  • будь-яка сума позики у діапазоні від 200 до 9000 гривень;
  • необмежений період користування грошима;
  • можливість обслуговуватися з 18-ти до 70-ти років;
  • дистанційний сервіс;
  • оформлення позик готівкою і на банківську картку.

Всі переваги не перелічити! Якщо Вам терміново потрібен кредит готівкою і звертаєтеся з поганою кредитною історією, Ви можете скористатися дистанційним сервісом для реєстрації і оформлення заявки. Зверніть увагу, що отримати кошти можна у будь-якому з наших відділень, які щоденно працюють по всій Україні. Крім того, тим, кому терміново без поручителів потрібен кредит саме готівкою, потрібно надати оригінали паспорту та ІПН, щоб підтвердити власні дані.

Згідно діючому законодавству України, «Ваша Готівочка» дотримується вимог нормативної документації і позичає гроші на руки громадянам від 18-ти років. Якщо Ви досягли 21-го року і якщо терміново потрібен в борг кредит і у Вас погана кредитна історія, Україна - місто або населений пункт, беріть кредит на картку.

Коли терміново потрібен в борг кредит без застави готівкою на руки з поганою кредитною історією, обирають «Ваша Готівочка»!

Незалежно від того, наскільки терміново потрібен кредит, суму позики і термін сплати Ви встановлюєте самостійно. У формі заявки обирайте суму, керуючись обмеженням до 7000 гривень. Навіть, якщо терміново потрібен грошовий кредит без заставиі Ви звертаєтеся з поганою кредитною історією, період користування грошима може складати від доби (1 календарний день) до максимальних 16-ти. Ви можете користуватися грошима довше, але для цього сплачуйте комісійні кожні 16 днів.

Пройти реєстрацію, незалежно від того, терміново потрібен кредит або ні, можна як дистанційно, так і у відділенні компанії. Сплата кредиту може здійснюватися аналогічними способами: банківським переказом, списанням з картки або готівкою у представництві «Ваша Готівочка». Якщо терміново потрібен кредит, і Ви звертаєтеся з поганою кредитною історією, не погоджуйтеся на ризикові пропозиції, а приходьте у «Ваша Готівочка»!