Терміново оформити позику на картку Ви легко зможете, якщо поруч «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Більшість з нас потрапляла в ситуації, коли проблеми спіткали неочікувано і вимагали термінового втручання. Дехто в цьому випадку починає панікувати і робити помилки, а дехто бачить декілька варіантів їх вирішення. Одним з них є позика грошей на картку терміново у мікрокредитній компанії.

Чим привабливий такий спосіб? Він зручний доступністю, простотою і можливістю отримати допомогу завжди і скрізь. Благо, для цього існує інтернет, за допомоги якого можна скористатися послугами надійних компаній. Яку ж компанію краще обрати? Це вирішувати Вам, проте, якщо Ви прислухаєтеся до порад і не хочете витрачати зайвого часу, звертайтеся в «Ваша Готівочка». Кредитори пропонують кращу можливість терміново оформити позику на картку на максимально простих умовах.

«Ваша Готівочка» не перший рік працює на кредитному ринку і за цей час встигла відкрити безліч відділень по всій території України. Крім того, активно працює онлайн-сервіс. Завдяки цьому, позика на картку терміново цілодобово більше не проблема для жителів всієї країни.

Терміново оформити позику на картку – це елементарно!

Якщо Ви хочете отримати моментальну позику на картку, зробити це можна за декілька хвилин. Ви здивуєтеся, наскільки доступною стала можливість отримати кредит зараз порівняно з тим, як це було раніше. Якщо Ви все ще пам`ятаєте суровий погляд менеджера банку і ввічливу, але впевнену відмову - забудьте про це!

Сучасні кредитні послуги максимально вдосконалені під потреби громадян. Якщо потенційні клієнти не хочуть очікувати на рішення, збирати безліч документів і витрачати час на пошуки лояльного кредитору - чому б не запропонувати їм альтернативу?

«Ваша Готівочка» зробила те, за що отримала благодарність від численних клієнтів. З нами терміново оформити позику на картку можна досить просто:

  • зареєструватися на сайті, пройшовши реєстрацію;
  • подати заявку на кредит;
  • отримати необхідну суму на картку.

Всього три простих кроки і гроші у Вас! Без черги, хвилювання і зайвих вимог!

Чим вигідна позика грошей на картку терміново?

Окрім своєї головної переваги - економії часу, моментальна позика на картку має і інші переваги. Зокрема, «Ваша Готівочка» гарантує:

  • зручний і простий сервіс. Навіть ті, хто роблять перші кроки на ринку мікрокредитних послуг, можуть одразу розібратися у послідовності дій. Все тому, що вимоги до позичальників спрощені.
  • обслуговування у будь-який час. Якщо Вам необхідно терміново оформити позику на картку, Ви можете звернутися навіть вночі або у вихідний день.
  • лояльність до клієнтів. «Ваша Готівочка» не просить надавати довідку про дохід і мати чисту кредитну історію. Кредитори видають гроші на картку терміново навіть тим, хто в минулому затримував виплати по кредиту.

Головним же плюсом співпраці з «Ваша Готівочка» є високий відсоток позитивних рішень по кредиту. Завдяки своїй лояльності, кредитори відмовляють лише у виключних випадках. Тому, якщо Вам потрібні гроші - не витрачайте час і одразу звертайтеся до нас.

На яких умовах видаються гроші терміново на картку?

Обзавестися готівкою за допомоги кредиту може кожен громадянин України. Головне - мати при собі документи, серед яких:

  • паспорт;
  • код платника податків.

Також, обов`язково мати банківську картку, якщо хочете відкрити безготівковий кредит. Не має значення, в якому банку Ви отримали карточку і який її вид (кредитка, депозитна або інша), головне, щоб вона належала Вам і діяла у системах Visa або MasterСard. Також, перевірте, чи не закінчився термін дії картки.

Варто розуміти, що позика грошей на картку неможлива для громадян інших країн. Це невиправданий ризик для компанії, тому кредитори будуть вимушені відмовити.

Видача кредитів починається для осіб від 18 років. Така вимога встановлена законодавством  і «Ваша Готівочка» дотримується цієї вимоги. Починаючи з 21 року, оформлення позик можливе на картку.  

Якщо банки і інші кредитні установи неохоче зв`язуються з пенсіонерами, то «Ваша Готівочка» готова відкрити кредит громадянам до 70 років.

Максимальна сумма, яку позичає компанія, складає 9000 гривень. Якщо ж Вам потрібні символічні гроші терміново на картку, Ви можете оформити позику навіть на 200 гривень. Коли її повертати – через 1 або 16 днів, Ви вирішуєте самостійно.