Термінові позики з поганою кредитною історією: ми допоможемо там, де інші відмовляють!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Беручи на себе забов’язання по кредиту, кожен позичальник впевнений, що зможе їх виконати і повернути гроші вчасно. Тим не менш, плани не завжди вдається втілити у реальність. Як наслідок - протерміновані плажеті в минулому, стають перешкодою на шляху оформлення нового кредиту. Ознайомившись із сучасною системою кредитування, можна розраховувати на термінові позики, оформленню яких не перешкоджають погана кредитна історія і страх відмови. 

Термінові позики з поганою кредитною історією: розвіємо стереотипи 

Більшість українців вже давно користуються послугами кредиторів. Це дуже зручно: щоб придбати потрібну річ, немає необхідності заощаджувати на неї протягом тривалих місяців, а можна отримати її тут і зараз. Все, що для цього потрібно - надати банку гарантії своєї платоспроможності. Проте, наявність обов’язкового пакету документів і довідок з місця роботи, не можуть передбачити різні ситуації. Інколи стається так, що людина не має змоги погасити кредит у вказаний термін. Не важливо, що стало причиною - хвороба або втрата роботи. Банк фіксує лише той факт, що позичальник є неблагонадійним і наступного разу відмовляє у оформленні кредиту. Невже рішення немає?

Є, звісно, є! Компанія «Ваша Готівочка» пропонує допомогу людям, які потрапили у скрутні ситуації, оформлюючи термінові позики з поганою на момент звернення кредитною історією всім клієнтам. Лояльність і впевненість компанії цілком легко пояснити. По-перше, фахівці добре розуміють, що протермінування платежів може бути викликано різними причинами, і це зовсім не означає, що така практика повториться. А по-друге, для таких випадків компанією передбачена пролонгація кредитного періоду без штрафу та пені, отже проблем зі сплатою онлайн позики на картку без відмови терміново точно не буде.

Позика з поганою кредитною історією терміново: виручимо завжди!

Всі ми звикли, що фінансові операції не терплять поспіху. До цього своїх клієнтів привчають і банки: щоб отримати позику, необхідно пройти тривалий шлях від надання документів, до очікування рішення. Проте, якщо потрібна позика з поганою кредитною історією терміново, класична схема точно не допоможе. В цьому разі допомогти зможе тільки «Ваша Готівочка», яка без проблем надасть позику кожному, хто звертається за фінансовою допомогою.

Отже, у оформленні позики з поганою кредитною історією терміново Вам знадобляться лише тільки два документи:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код.

Якщо заявку Ви оформлюєте дистанційно на сайті, то уважно потрібно заповнити особисту інформацію у анкеті. Якщо Ви звертаєтеся у відділення, то маєте надати оригінали документів. Більше не потрібно нічого! Після заповнення заявки на кредит онлайн, впродовж лічених хвилин дізнаєтеся рішення компанії і отримаєте безготівковий переказ на картку, або готівку.

Плануючи оформлення термінової позики з поганою кредитною історією онлайн, зверніть увагу, що сума позики складає від 200 до 9000 гривень. З нашою допомогою, Ви неодмінно отримаєте гроші до зарплати і зможете користуватися ними впродовж 16-ти днів. Якщо з’явиться необхідність, то кредитний період можна продовжити.

На яких умовах оформлюють термінову позику з поганою кредитною історією онлайн?

Скористатись послугами «Ваша Готівочка» зможе кожен, хто має паспорт громадянина України і чий вік складає в межах від 18-ти до 70-ти років. Навіть, якщо Ви навмисно вкажете недостовірно особисту інформацію під час оформлення онлайн позики на картку без відмови терміново, обман буде викрито, адже компанія ретеально перевіряє дані у заявці. Тому, не варто ставитися до процедури оформлення легковажно.

Простота і зручність, які притаманні терміновим позика з поганою кредитною історією у нашій компанії - оптимальні для позичальників. Це чудовий шанс легко заповнити прогалини у особистому бюджеті. Не обов’язково навіть звертатися до представництва компанії особисто: заповнити онлайн заявку можна навіть знаходячись вдома. Вам гарантовані і інші переваги: 

  • оперативний розгляд заявки; 
  • миттєвий переказ грошей на картку;
  • гнучкі варіанти погашення; 
  • чесність кредитної організації; 
  • конфіденційність даних. 

Також, термінові позики з поганою кредитною історією можна погашати раніше. Сплачуйте відсотки за дійсний період користування. Такий підхід компанії свідчить про те, що вона піклується про своїх клієнтів і налаштована на те, щоб вони могли завжди звернутися повторно.