Термінові позики – ваша фінансова швидка допомога!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Не знаєте, де шукати термінові грошові позики, які оформлюються миттєво? «Ваша Готівочка» стане відповіддю на ваше питання!

У кожної людини є своя думка з приводу кредитів. Хтось відноситься до них позитивно, інші стверджують, що ніколи та ні за яких обставин не стануть учасником кредитних відносин. Проте, коли наступають скрутні часи, приходиться брати на себе відповідальність за вирішення поточних проблем. Саме в такому випадку термінові позики можуть стати універсальним та навіть ідеальним виходом зі становища.

Сама по собі позика – абсолютно законний інструмент для вирішення фінансових проблем. Головне, вміти ним користуватися. Адже сам по собі кредит – це права і зобов’язання, а чи дотриматися правил, чи порушити їх, чи використати гроші з розумом, чи перетворити на ще одну проблему – вирішувати лише вам. Оформити позику на захмарну суму, просто тому, що багато грошей – це добре, та щомісяця нервувати, що тепер необхідно сплачувати шалені відсотки? Продумаєте, скільки вам необхідно перш, ніж оформити кредитну позику, і все буде добре. Будете використовувати позики, знаючи скільки і коли муситимете за них сплачувати.

Термінові позики: переваги «Ваша Готівочка»

Коли ви наважитеся взяти кредит, важливо не лише продумати, де і скільки взяти, але й, як і коли повертати гроші. В разі використання послуг «Ваша Готівочка», ви зможете ознайомитися з умовами кредитування та заздалегідь обрати, скільки грошей взяти у користування та на який строк.

Наша компанія кредитує під 2% комісійних. Ми видаємо термінові позики як готівкою, так і у безготівковій формі при незмінній ставці кредитування. Комісійні нараховуються на суму позики кожного дня протягом використання коштів наданих у якості кредиту.

Оформлювати позики терміново можна будь-коли протягом тижня. Ми працюємо щоденно, а онлайн сервіс приймає заявки від клієнтів 24/7.

Рішення, чи буде видана клієнту позика, чи ні приймається після перевірки анкетних даних. Головна вимога для кредитоотримувачів, що реєструються в програмі мікрокредитування від «Ваша Готівочка», – надання максимально повної та достовірної інформації під час заповнення анкети. Крім того, вік клієнта має суттєве значення при розгляді заявок на позики готівкою або ж у безготівковій формі.

Кому доступна позика від «Ваша Готівочка»?

Багато хто вважає, що їм не доступні позики через інтернет, називаючи різні і часто безглузді причини. Коли під вигадуванням причини відмови криється недовіра до мережі, це можна зрозуміти. У випадку, коли ж ви просто сумніваєтеся, чи буде вам відкрита позика, почитайте, хто може отримати кредит через інтернет. Отримати безготівковий кредит в режимі онлайн мають право:

· особи у віці від 18 років. В цю категорію входять і студенти, що живуть на саму лише стипендію. Клієнтам від 18-ти років ми пропонуємо лише термінові позики готівкою;

· особи, не старше 70-ти років. Ми не відмовляємо пенсіонерам, чий вік не досяг 70-ти років, просто просимо надати нам пенсійне посвідчення для ознайомлення;

· безробітні, тимчасово непрацездатні, домогосподарки та інші громадяни України, що з певних причин не можуть надати довідку про працевлаштування чи довідку про доходи;

· особи із поганою кредитною історію чи непогашеними поточними позиками перед іншими кредиторами;

· особи, що не мають змоги заручитися підтримкою поручника.

Просто надайте нам достовірну інформацію, вкажіть актуальні контактні дані і у випадку, якщо дані будь успішно підтверджені, ваш вік відповідає вимогам програми мікрокредитування і ви не маєте заборгованостей перед «Ваша Готівочка» ми зможете без перешкод відкривати вам термінові позики при першій необхідності.

Що необхідно, щоб отримувати позики?

Звертаючись до «Ваша Готівочка», вам обов’язково необхідно мати при собі паспорт та ІПН. Із цими документами вам гарантовано відкриють готівкову позику, при умові виконання вище перерахованих умов.

Крім можливості взяти гроші у відділенні компанії, ви можете скористатися онлайн сервісом та отримати гроші переказом на картку. В такому випадку інформація на достовірність буде перевірятися шляхом звірки реєстраційних даних і даних про власника картки, номер якої вказується для отримання переказу.

Можливість отримати кредитну позику онлайн – це не лише дуже зручно, та швидко. Це ще й безперечна економія часу. Скористуватися онлайн сервісом можна з будь-якого куточка України, головне, мати вільний час та вихід до інтернету. Обирайте умови, проходьте реєстрацію та отримуйте гроші, що подолають усі наявні проблеми.