Термінова позика на карту. З нами немає неможливого!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Де взяти термінову позику на карту  якомога швидше? Достатньо лише подати заявку на кредит до «Ваша Готівочка». Зачейкате всього 15 хвилин и необхідна сума на Вашій картці. 

Термінова позика на карту за допомоги телефону

Щоб оформити кредит у «Ваша Готівочка», достатньо лише подати заявку. Компанія пропонує клієнтам не тільки кредити готівкою, а й оформлення термінової позику на карту без клопоту. 
Щоб отримати кредит, достатньо мати доступ до інтернету. Не має значення, користуєтесь Ви телефоном, коп`ютером чи іншим гаджетом. У Вас э можливість позичити гроші будь-якої хвилини, адже сервіс «Ваша Готівочка» обслуговує клієнтів у режимі 24/7. Змогу отримати термінову позику на карту онлайн, мають особи від 21 до 70 років. 

Незалежно від того, де Ви знаходитеся та у який час звертаєтеся, заявка на кредит буде розглянута миттєво. Підготуйте мінімум документів (паспорт з кодом ІПН) та банківську картку. Для оформлення термінової позики на карту, не потрібно сканувати документи - клієнти просто заповнюють заявку, вказавши необхіду інформацію. Кредитори не просять надавати відомості про близьких чи вносити заставу, а лише надати паспортні, особисті та контактні дані. Після подання заявки, зачекайте декілька хвилин та дізнайтеся рішення кредиторів. 

Клієнти, яким потрібна термінова позика на карту, можуть оформити гроші на будь-яку картку (кредитну, депозитну). Зауважимо, позичити гроші на ім`я третьої особи (чоловіка, дружини чи близького родича) не можна. 

Оформити термінову позику - швидко і вигідно

Якщо Вам потрібна термінова позика, а часу на очікування немає, оформлюйте заявку у «Ваша Готівочка». Отримати гроші можна одразу без проблем, адже кредитної перевірки немає. Щоб взяти кредит, необіхдно обрати суму та період, на який оформлюєте термінову позику онлайн.

Видається позика в межах від 200 до 7 тисяч гривень та терміном до 16 днів. Комісія складає 2% в день. Клієнти мають змогу дострогово закрити кредит чи здійснити пролонгацію. У «Ваша Готівочка» продождити кредитний термін можна без штрафу та пені. Ви можете користуватися грошима довше, лише за умови, якщо сплатите комісію. Продовжити кредитний термін можна у Особистому кабінеті на сайті, чи звернутися до найближчого відділення. 

Оформлення кредиту займає не більше 15 хвилин. Спершу, оберіть суму та період, після цього заповніть особисті дані. Щоб взяти кредит, не потрібна довідка про дохід, поручителі чи застава. Умови, на яких видадуть термінову позику, достатньо лояльні. У «Ваша Готівочка» можна отримати позику незалежно від кредитоспроможності чи кредитної історії. Онлайн термінову позику буде неодмінно видано особам навіть із неофіційним працевлаштуванням. 

Терміново позика від «Ваша Готівочка», кредити 24/7 

Нагадаємо основні умови, на яких видається позика терміново на карту у «Ваша Готівочка». Щоб взяти кредит онлайн, Вам має бути не менше 21 та не більше 70 років. Сума та період обираються клієнтом - до 7 тисяч гривень та до 16 днів. 

Ви маєте можливість оформити кредит лише на власну банківську картку, діючу у платіжних системах VISA та MasterCard. Отримати позику терміново на карту можна і у відділенні компанії. Оформіть заявку, надавши оригінали паспорту та ідентифікаційного коду, і вкажіть номер карти. 
Перед тим, як взяти кредит, розрахуйте суму до повернення. Скористуйтеся кредитним калькулятором та дізнайтеся повну суму кредиту. 

Щоб повернути позику, не обов`язково звертатися до відділення компанії. Пропонуємо погасити кредит на сайті у Особистому кабінеті. Також, Ви можете звернутися до каси будь-якого банку, скористуватися терміналом самообслуговування та iBox. 

Коли знадобиться позика терміново на карту, сміливо розраховуйте на «Ваша Готівочка». Кредитори позичають гроші швидко та без зайвих труднощів. Грошовий кредит без довідки про дохід, перевірки чи задатку доступний цілодобово!

Українська