Термінова позика на картку, миттєве обслуговування 24/7

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Терміновість не має асоціюватися з додатковими витратами. Оперативність надання послуг - це, перш за все, можливість обслуговувати більшу кількість клієнтів, забезпечивши їх гідним рівнем сервісу. Черги і непорозуміння, сумнівні умови і величезні переплати - давно залишилися у минулому. Сьогодні термінова позика на картку оформлюється протягом 15-ти хвилин без перевірок, черг і додаткових витрат.

Доступний сервіс, термінова позика на картку 24/7

«Ваша Готівочка» пропонує своїм клієнтам миттєвий кредит: це може бути позика, оформлена на картку терміново, або видача готівки. Забезпечити миттєве оформлення дозволяє дистанційний сервіс і широка мережа відділень компанії по всій Україні.

В залежності від наявності вільного часу, щільності робочого графіку, місця проживання та інших суто особистих причин, ми пропонуємо клієнтам обирати, де та як пройти реєстрацію. Вирушайте до найближчого відділеня «Ваша Готівочка» з документами або отримуйте термінову позику на картку за мить. Реєструйтеся за допомоги інтернету і відкривайте миттєвий кредит, не виходячи з дому.

Дистанційний сервіс дозволяє відкривати грошові позики і обслуговуватися у «Ваша Готівочка» без особистого візиту до відділення компанії. Ви можете подавати заявки і отримувати позики на картку терміново, сплачувати кредити і володіти повною інформацією про стан рахунку за допомоги «Особистого кабінету» на сайті.

ОФОРМЛЮЙТЕ МИТТЄВИЙ КРЕДИТ У «ВАША ГОТІВОЧКА»

Щоб відкрити позику на картку миттєво, Вам потрібні тільки документи - паспорт з ІПН, і банківська картка. Дистанційна реєстрація відбувається шляхом заповнення відповідних полів заявки. Зверніть увагу, що миттєва позика на картку не передбачає сканування документів.

Після того, як отримаєте доступ до «Особистого кабінету», залишається тільки вказати необхідну суму, а також орієнтовний термін сплати позики, і надіслати заявку на розгляд. Інформація про рішення позики надійде за декілька хвилин, як тільки заявка буде розглянута. Якщо вона ухвалена, гроші будуть переказані на картку моментально.

Якщо Ви оформлюєте термінову позику на картку, переконайтеся заздалегідь, що вона має належний термін і зареєстрована на Ваше ім`я. Родичі, друзі та інші треті особи не можуть виступати посередниками у кредитних операціях. У разі, якщо інформація, вказана у заявці під час реєстрації, не співпадає з даними про власника картки, заявка буде відхилена.

Оформлюйте миттєву позику на картку самостійно

«Ваша Готівочка» пропонує своїм клієнтам обирати не тільки спосіб оформлення позики і проходження реєстрації, але і дає змогу визначитися з умовами. Це може бути сума від 200 гривень, і яка не перевищує 9000 гривень. Період, протягом якого можна користуватися терміновою позикоюпереказаною на картку або виданою готівкою, складає 16 днів, проте може бути змінений - сплачений достроково або пролонгований. Ви сплачуєте комісійні тільки за фактичні дні користування грошима у розмірі 2% від суми позики щоденно.

В той момент, коли Ви вирішите сплатити миттєву позику, оформлену на картку, Вам необхідно або звернутися до менеджерів відділень, або самостійно подати заявку на списання коштів з картки через «Особистий кабінет».

Головна перевага, яка дозволяє клієнтам «Ваша Готівочка» отримати позику на картку миттєво, – відсутність документальної тяганини. Ми обслуговуємо громадян України у віці від 18-ти до 70-ти років (онлайн від 21-го), незалежно від їх кредитного минулого, рівня заробітку і соціального статусу.