Термінова мікропозика на карту – актуальна послуга сучасності

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Як би ви не намагалися переконати себе в тому, що гроші – не головне у житті, без них, насправді, не можливо обійтися. Особливо гостро це відчувається в ті хвилини, коли в гаманці стає порожньо та доводиться шукати хоча б якісь кошти. Виправити ситуацію допоможе термінова мікропозика від «Ваша Готівочка», яка доступна кожному українцю. Гроші позикою – унікальна пропозиція та бездоганна можливість знайти вихід з будь-якої ситуації.

З якої причини б вам не знадобилися гроші, якою б не була мета оформлення кредиту, термінова мікропозика на карту допоможе подолати будь-які труднощі та вийти зі складного становища із гордо піднятою головою!

Коли може знадобитися термінова мікропозика на карту?

Борги – це те, чого кожна людина, свідомо чи підсвідомо, намагається уникнути. Проте, коли доводиться обирати між відчуттям, що ти комусь щось винен, і розумінням того, що іншого виходу отримати гроші немає, доводиться обирати саме позики. Не дивлячись на те, що кредитування – доволі доступна послуга, мікропозики на карту доволі часто викликають острах у клієнтів кредитуючих компаній.

Причина такого ставлення – недовіра до інтернету і операцій, пов’язаних із використанням банківських карток у мережі, та звичка переплачувати за якісний сервіс. Сьогодні ситуація вкрай інша. Звертаючись до «Ваша Готівочка» у випадку, якщо вам необхідна термінова мікропозика на карту, ви не будете переплачувати за терміновість та якість сервісу. Ми пропонуємо однакові умови як для готівкових, так і для безготівкових позик. Про надійність та безпечність послуг компанії свідчать тисячі вдячних відгуків від клієнтів, що вже скористалися грошима від «Ваша Готівочка».

Ті ж, хто віддають перевагу онлайн операціям та розуміють, що безготівкові перекази більш зручні та надійні, ніж готівкове кредитування, давно вже оцінили можливість отримати мікропозику на карту, що доступна будь-якої миті за будь-яких обставин. Ви можете позичити у нас гроші до зарплати чи до авансу, для придбання чогось необхідного чи омріяного, для сплати за певні послуги: лікування, подорож, ремонт, будь що. Просто оберіть умови, на яких ви хотіли б отримати кошти, та зверніться до нас будь-яким зручним для вас способом.

Скільки коштуватиме термінова мікропозика?

«Ваша Готівочка» пропонує послуги мікрокредитування під 2% комісійних. Ставка є фіксованою. Комісійні нараховуються протягом усього періоду використання коштів до повного погашення позики.

Обравши термінову мікропозику, ви отримуєте безліч переваг:

· Доступність протягом доби 24/7. Отримати термінову мікропозику можна за умови, що ви маєте банківську картку, ІПН та вихід до мережі інтернет.

· Вигідні та гнучкі умови, можливість самостійно обирати, як довго використовувати кошти та в якому обсязі відкрити позику.

· Можливість обирати, коли і куди звернутися, щоб отримати гроші. «Ваша Готівочка» видає термінову мікропозику на карту в розмірі від 200 до 9000 гривень не лише в режимі онлайн, але і у відділеннях компанії.

Ми не нараховуємо додаткових комісійних та не закладаємо у вартість позики «скриті» платежі. Ви можете дізнатися, скільки буде коштувати кредит ще до того, як пройти реєстрацію та створите заявку на позику. Для цього вам стане у нагоді наш кредитний калькулятор, що розміщений нагорі сторінки, яку ви зараз читаєте та на головній сторінці нашого сайту.

Мікропозика на карту – це вигідно та безпечно!

Коли мова йдеться про гроші, завжди треба з розумом підходити до вирішення проблем та питань. Перш, ніж взяти гроші в борг, добре зважте, яка сума вам необхідна, чи зможете ви її повернути вчасно та сплатити комісійні. Комісія – це стандартна плата за використання послуг, тому, обережно відносьтеся до пропозицій, де кошти пропонують з нульовою ставкою.

Обравши мікропозику на картку, без перевірок та довідок від «Ваша Готівочка», ви отримаєте простий та швидкий спосіб вирішити наявні фінансові труднощі. Ми не вимагаємо від клієнтів надавати майно під заставу, шукати поручників, готувати та надавати довідки про доходи, з місця роботи. Ми не цікавимося, чи є у вас поточні заборгованості перед іншими компаніями-кредиторами. Ми просто перевіряємо, чи вся необхідна для реєстрацій інформація була зазначена в анкеті. Перевіряємо надану інформацію на достовірність та відповідаємо на заявки одразу ж після їх подання.

Ще один «плюс» кредитування від «Ваша Готівочка», термінова мікропозика на карту може бути погашена достроково чи ж навпаки подовжена в часі. Щоб продовжити період використання коштів, вам достатньо звернутися до компанії не пізніше дня, коли кредит мав бути погашеним, повідомити нас про своє рішення та сплатити суму нарахованих комісійних за фактичний час використання коштів.

Ваша фінансова стабільність та особистий спокій – першочергова задача «Ваша Готівочка»!