Термінова мікропозика на картку онлайн або готівкою? Обирайте самостійно!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

«Ваша Готівочка» краще інших знає, що означає слово «терміново». Тому, компанія надає можливість всім отримати мікропозики на картку терміново онлайн у будь-який день!

Зручно і просто - термінова мікропозика на картку онлайн або готівкою

В середньому, на оформлення кредиту в банку відводиться від трьох робочів днів. Все це за умови, що не буде великої черги до менеджера, який обслуговує клієнтів, що клієнт заздалегідь матиме всі необхідні документи, а його кредитна історія не викликатиме питань.

Навіть триденне оформлення кредиту, складно назвати швидким та простим, проте термінова мікропозика, яка є кращою альтернативою банківському кредиту, передбачає оформлення лише за 15 хвилин. Якщо це не банківський кредит, а оформлення розстрочки, то також доведеться приділити час різним паперам, і не важливо, що Ви купляєте: техніку, меблі та інше.

Тому, як альтернатива банківським кредитам і розстрочкам, - є термінова мікропозика на картку онлайн, яка дійсно швидко вирішить всі фінансові питання.

ОФОРМЛЮЄМО МІКРОПОЗИКУ НА КАРТУ VISA АБО MASTERCARD

Що собою уявляє мікропозика на карту або готівкою? Це певна сума коштів, яку компанія «Ваша Готівочка» готова надати своїм позичальникам на, знову ж таки, певний період часу. Ми обслуговуємо клієнтів по всій Україні, і приймаємо заявки цілодобово.

Для забезпечення максимального комфорту клієнтів, ми створили систему дистанційного обслуговування. У разі, якщо клієнт вибрав мікропозику на картку, він може оформити заявку самостійно, жодного разу не звертаючись до відділення компанії.

Дистанційний сервіс вирішує проблему кредитування клієнтів, які живуть у невеличких населених пунктах і не мають необхідної фінансової інфраструктури. Наприклад: Ви подорожуєте по країні, терміново маєте поїхати або затрималися у відрядженні, варіантів може бути безліч. Щоб не шукати у чужому і незнайомому місті кредитну компанію, можете просто перейти на сайт «Ваша Готівочка», зареєструватися та отримати термінову мікропозику на картку онлайн протягом чверті часу.

Іноді стається так, що мікропозика на картку переказується не одразу, і доводиться чекати трохи довше. Це пов`язано виключно через збої у роботі банківської системи, яка обслуговує Вашу картку.

Миттєва послуга - термінова мікропозика до 9000 гривень

Щоб оформити термінову мікропозику на картку онлайн, кредиторам достатньо таких даних: номеру і серії паспорту, ІПН, контактного номеру телефону та email, реквізитів картки. «Ваша Готівочка» підтверджує мікропозики на картку терміново онлайн клієнтам віком, починаючи від 21-го року. Ви можете вказати будь-яку суму у діапазоні від 200 до 9000 гривень.

Період користування грошима обмежується тільки Вашими бажаннями і можливостями. Ми пропонуємо користуватися грошима протягом базового періоду - 16 днів. На шістнадцятий день Ви можете здійснити пролонгацію, сплативши повну суму нарахованих комісійних, або ж повернути термінову мікропозику зручним способом. Ви можете повернути мікропозику на картку достроково вже за 24 години. Розрахуватися з компанією так само просто, як і оформити кредит - банківським переказом або готівкою.

Якщо Ви маєте доступ до «Особистого кабінету» на сайті, зможете подати заявку 24/7. При кожному наступному звернені у «Ваша Готівочка», термінова мікропозика на картку онлайн буде оформлюватися за декілька хвилин. Ми зберігаємо інформацію про клієнтів і не проводимо повторну перевірку даних.