Споживчий кредит без зайвих питань

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Звертаючись в кредитну компанію, всі цікавляться умовами, які пропонує кредитор. В результаті, доводиться обирати серед різноманітних сервісів, розібратися в порядку оформлення яких неможливо без фахівця. Для того, щоб було легше обирати умови кредитування, необхідно чітко розуміти які бувають види позик. Частіше за все, фізичні особи звертаються до кредиторів, щоб оформити споживчий кредит, який переважно призначений для особистих цілей.

Чи можливо отримати споживчий кредит на особисті цілі?

Частіше за все споживчі кредити виступають як джерело додаткового фінансування. Переважно, українці шукають кредит, споживчу позику до зарплатні. Причини можуть бути найрізноманітнішими: дехто вийшов за рамки бюджету, іншим необхідно терміново зробити ремонт або інше. Трапляються ситуації, коли необхідно терміново знайти гроші на сплату медичних послуг, навчання і не тільки.

Мета такого кредитування полягає в тому, що споживчий кредит може не бути цільовим. Якщо відійти від фінансових термінів, то вимальовується наступна картина. Представники банків завжди запитують у клієнтів, на що саме будуть витрачені гроші. У разі, якщо Вам необхідно взяти споживчий кредит просто, щоб не залишитися без грошей до зарплатні, таке формулювання буде вкрай непереконаним. Вже з моменту оголошення мети оформлення позики доводиться стикатися з тим, що споживчі кредити не так-то просто отримати, хоча б через те, що низький заробіток заважає підтвердити платоспроможність.

С іншого боку, у клієнта, який звертається з метою взяти кредит, споживчий або цільовий, може бути конкретна причина, але достатньо делікатна. Напевно, інсує безліч джерел витрат, розповідати про які не хочется ні знайомим, ні, тим паче, незнайомим менеджерам кредитних компаній.

Швидкі споживчі кредити від «Ваша Готівочка»

Перше, що необхідно зробити, щоб взяти споживчий кредит, знайти компанії, які спеціалізуються на таких видах позик. Далі, потрібно обрати найвигідніші умови кредитування. Тут важливо звернути увагу на відсоткову ставку і умови повернення позик. Врешті решт, уточніть, чи є обов`язковими довідка про дохід, застава та інші документи.

Якщо з умовами розібратися не складе труднощів, залишається порівняти пропозиції компаній і обрати відповідні умови. Сьогодні далеко не кожен громадянин працевлаштований офіційно і має офіційний дохід. Дехто підробляє, а дехто тимчасово в пошуках роботи. Щоб підстрахуватися грошима, можете розраховувати на споживчі кредити завжди.

Навіть, якщо Ваша ситуація здається патовою, не варто впадати у відчай. Сьогодні учасники ринку фінансових послуг України - це не тільки банківські установи. «Ваша Готівочка» – мікрокредитна компанія, яка спеціалізується на кредитуванні всіх категорій населення.  Звернутися за допомогою в «Ваша Готівочка» має можливість кожен українець незалежно від рівню доходу, працевлаштування, соціального статусу і передбачуваної мети оформлення позики.

Гроші в кредит, споживча або цільова позика

Звернутися за допомогою в «Ваша Готівочка» і оформити споживчий кредит в розмірі до 9000 грн. має право кожен українець від 18 років під час оформлення позики готівкою і у віці від 21 року, оформлюючи позику на картку.

Клієнтам компанії необхідно вказати паспортні і контактні дані, а також код ІПН. Крім того, правильно зазначте дату народження, адже існують вікові обмеження за формами кредитування.

Ми пропонуємо нашим клієнтам можливість звертатися безпосередньо до відділення компанії, де відкрити споживчий кредит можна протягом 15 хвилинЦе може бути будь-яка сума від двохсот до семи тисяч гривень на шістнадцять днів. Також, у відділенні можна оформити позику на картку, або відкривати споживчі кредити безготівково в режимі онлайн.

Дізнатися детальніше про умови кредитування в «Ваша Готівочка» можна по телефону у операторів call-центру або в режимі онлайн у менеджерів.