Споживчий кредит без довідок про доходи: закриваємо будь-які потреби!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Складно не погодитись, що ситуацій, коли екстрено потрібна чимала сума, можна перелічити на пальцях, а невелика фінансова підтримка бюджету - справа цілком звичайна. Тут у нагоді стане споживчий кредит без довідок про доходи, який надає «Ваша Готівочка». Завдяки простим і доступним умовам, дозволити його собі може кожен українець.

Для чого беруть споживчий кредит без довідок про доходи

На противагу всім видам позик, споживчий кредит без довідок про доходи не має чіткого призначення. Його можна оформити як для покупки техніки, так і коли виникли фінансові труднощі. Найскладніше у простій позиці - це її оформлення. Тривалий час таку послугу надавали тільки комерційні банки, які диктували свої умови. Навіть сьогодні, щоб взяти споживчий кредит без довідки про доходи, потрібно довести банку свою платоспроможність, надати чималий перелік документів, знайти поручителів або ж залишити заставу.

Зробити це можуть не всі клієнти. Причини прості: вони не можуть підтвердити розмір своїх доходів, адже працюють без офіційного працевлаштування, а також отримують невелику зарплату. У підсумку, у більшості випадків доводиться чути відмову або йти на ризики, надаючи заставу. Поява таких компаній, як «Ваша Готівочка», призвела до спрощення системи кредитування і надала чудову можливість кожному українцю взяти споживчий кредит без довідок про доходи з легкістю.

Умови, які дозволяють взяти споживчий кредит без довідок про доходи

Основна перевага нашої компанії перед іншими - максимальна лояльність до клієнтів і відсутність бюрократичних процедур. На сайті компанії Ви переконаєтесь у прозорості умов і розрахунків. Простий калькулятор дозволяє протягом хвилини розрахувати суму до сплати і оцінити власні можливості.

Розраховуючи на споживчий кредит без довідок про доходи і прагнувши зорієнтуватися у остаточній сумі, варто заповнити тільки найнеобхіднішу інформацію:

· написати у спеціальному віконці, яка сума Вам потрібна;

· вибрати період користування.

Після цього, Ви одразу побачите, який відсоток доведеться сплатити за користування грошима, і яка загальна сума до сплати. Всі, хто мають досвід співпраці з банками, безумовно, зможуть оцінити всю простоту, зрозумілість розрахунків і відсутність завуальованих умов.

Для кого ж споживчий кредит без довідок про доходи в Україні може стати реальністю? На нього може розраховувати будь-який громадянин у віці від 18-ти років, а для тих, хто заповнює заявку онлайн, цей вік складає 21 рік. Максимальне обмеження - 70 років. Отже, не важливо, студент Ви або пенсіонер, за допомогою паспорту та індивідуального налогового номеру, легко зможете відкрити споживчий кредит без довідок про доходи протягом чверті години.

Такими послугами вже давно користуються європейці. Вони цінують свій час, отже звикли грамотно ним розпоряджатися. Більшість наших громадян також усвідомлюють, наскільки простою і зручною є така процедура, хоча раніше оформлення кредитів у них викликало тільки розчарування.

Споживчий кредит без довідок про доходи в Україні: особливості поверення

Нові можливості у сфері кредитування гідно оцінила чимала кількість українців. Це дійсно дуже зручно. Враховуючи те, що споживча позика передбачає кредитування на невеликі суми, довготривале оформлення і очікування, як у банківських установих, відсутнє. Це зовсім інша справа - споживчий кредит онлайн без довідок про доходи, оформлений на сайті «Ваша Готівочка». Щоб його отримати, достатньо заповнити онлайн-заявку, і сума у розмірі від двох сотень до дев'яти тисяч гривень буде одразу переказана за реквізитами зазначеної Вами картки.

Повертати споживчий кредит без довідки про доходи в Україні можна тим же способом: безготівковим переказом з картки Visa або MasterCard. Так само можна скористатися терміналом самообслуговування або особисто звернутися до предствництва компанії.

Однією з переваг, які має споживчий кредит онлайн без довідок про доходи від «Ваша Готівочка», - це можливість продовження терміну до сплати. Достатньо просто повідомити про це компанії, щоб вона змінила дату погашення. Можете не хвилюватися про штрафи, адже їх просто немає. Ви не маєте нічого переплачувати, якщо захочете повернути гроші раніше. Наше гасло – це чесність і лояльність до кожного!