Споживчі кредити - гроші, доступні кожному

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Приватні, нецільові – вони ж споживчі кредити, які стають дедалі затребуваними і важкодоступними в банківських установах. Як же отримати гроші, коли вони так потрібні і взяти споживчий кредит, який може знадобитися о будь-якій годині дня і ночі? Звертайтеся в «Ваша Готівочка» і отримаєте кредит, споживчий і нецільовий. Ми кредитуємо до 9000 гривень і обслуговуємо клієнтів 24/7.

Як відкривати споживчі кредити без відмови?

За необхідності взяти споживчий кредит, клієнти компаній-кредиторів частіше за все не акцентують уваги на тому, що компанії мають певну спеціалізацію. Якщо Ви звернетеся до кредитора, який оформлює іпотечні позики або спеціалізується на автокредитуванні, звичайно, що споживчій кредит в цій компанії Вам ніхто не відкриє.

Якщо Вам терміново потрібні гроші, Ви завжди можете звернутися в «Ваша Готівочка». Ми є фінансовою компанією, яка спеціалізується виключно на мікрокредитуванні. Саме програма мікропозик дозволяє нам оформлювати споживчі кредити і не відмовляти клієнтам у видачі позик.

Якщо підставою для оформлення цільового кредиту є кредитоспроможність клієнта, то оформити споживчий кредит в «Ваша Готівочка» зможе кожен українець. Для цього не обов`язково збирати довідки про дохід і виписки, які підтвердять працевлаштування. Більш того, до нас можуть звертатися пенсіонери, студенти, домогосподарки і навіть офіційно не працевлаштовані.

Щоб стати клієнтом «Ваша Готівочка» і оформити кредит споживчий, достатньо пройти реєстрацію і надати необхідну інформацію про себе. В анкеті клієнти вказують свої паспортні, контактні та особисті дані. Зверніть увагу, що всі поля реєстраційної форми є обов`язковими до заповнення.

Швидкий і вигідний споживчий кредит від «Ваша Готівочка»

Щоб забезпечити наших клієнтів максимально комфортними умовами і зробити процедуру кредитування швидкою і простою, «Ваша Готівочка» пропонує своїм клієнтам звертатися до відділень компанії або скористатися дистанційним онлайн-сервісом. Ви завжди можете оформити споживчий кредит на вигідних та зручних умовах, які оберете самостійно.

«Ваша Готівочка» гарантує клієнтам підтвердження заявок на споживчі кредити розміром від 200 до 9000 гривень, які видаються на період від 24-х годин до 16 днів.

Заповнюючи заявку, клієнти вказують суму і період, на які відкривають позики. Дата, яка зазначена в заявці, є днем, коли необхідно повернути гроші і оплатити нараховані комісійні. Якщо за певних обставин Ви не готові повернути гроші своєчасно, можете тільки оплатити комісійні і оформити заявку на продовження кредитного періоду. Вам не доведеться оплачувати пеню або штраф за пролонгацію. Також, клієнти «Ваша Готівочка» можуть достроково повертати споживчі кредит в зручний для них час.

Доступний кредит – споживча позика до 9000 грн. без відмови

Гарантуючи українцям можливість взяти споживчий кредит без проблем і відмови, ми змушені встановити вікові обмеження - від 18 до 70 років. Це обумовлено законодавством України, яке регулює діяльність компаній, які надають послуги на фінансовому ринку.

Якщо Вам вже виповнився 21 рік, за допомоги паспорту, ІПН та банківської картки, зможете без проблем отримати безготівкову позику від «Ваша Готівочка». Клієнтам компанії пропонують відкривати кредити як готівкою, так і безготівково. Умови оформення позики ідентичні для обох форм кредитування.

Повернення позик, незалежно від того, де та як був відкритий кредит, може відбуватися у відділенні компанії або в режимі онлайн.