Швидкий кредит – зручний спосіб позичити

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Швидкий кредит – жодних формальностей!

Коли терміново потрібні гроші і немає можливості чекати до настання кращого, швидкий кредит – саме те, що вам потрібно! Гроші будуть перераховані на рахунок без зайвих питань. В нашій компанії клієнти отримують позики лише по паспорту та ідентифікаційному коду. При наявності пенсійного посвідчення, візьміть і його із собою.

Позики від «Ваша Готівочка» – це не лише швидко, але й надійно та безпечно. Це означає, що ми не розголошуємо дані про клієнтів, не передаємо конфіденційну інформацію третім особам. Також, ми не вимагаємо застави, присутності поручників, довідок та інших формальностей, які є обов’язковими у випадку банківського кредитування. З «Ваша Готівочка» швидкий кредит доступний кожному як готівкою, так і переказом на картку.

Для тих, хто отримує швидкий кредит готівкою, чинні наступні вікові обмеження: від 21-го року до 70-ти років. Безготівкові позики доступні клієнтам вже від 18-ти років. Отримати гроші на руки можна лише у відділеннях. На оформлення позики ви витратите не більше 15 хвилин. Лише паспорт громадянина України та ІПН.

Клієнти «Ваша Готівочка» позичають гроші на лояльних умовах – під 2% комісійних. Комісія нараховується на суму позики щоденно до повного погашення кредиту. Отримати швидкий кредит можна будь-якої миті, незалежно чи у вихідний ви звертаєтеся, чи у будень день.

Кредит швидко – оформлюйте онлайн

Набагато зручніше отримати кредит швидко просто на сайті нашої компанії. Дана послуга доступна цілодобово по всій країні. Заявки на позики онлайн приймаються від осіб старше 18-ти років. Брати позики у віддаленому режимі ще простіше, ніж у відділенні оскільки ви економити безліч часу, що могли б витратити на дорогу.

Просто реєструйтеся на сайті, обирайте умови кредитування, створюйте заявку та отримайте гроші. В анкеті клієнта вказуються персональні та контактні дані, код ІПН та точна дата народження. Більше ніякої інформації: ні про склад сім’ї, ні про рівень освіти, ні про місце роботи чи рівень доходів та інших.

В «Ваша Готівочка» відкрити кредит швидко можна навіть у випадку, якщо у вас зіпсована кредитна історія чи це перше ваше звернення до кредитної організації і ви ще просто не маєте кредитного рейтингу.

Ми допомагаємо грошима в будь-яких випадках, якщо затримали зарплату, якщо виникли раптові обставини, що потребують термінового додаткового фінансування. Не має значення, чи ви звертаєтеся онлайн, чи завітали до відділення. Ми завжди готові прийти на допомогу та роз’яснити усі незрозумілі моменти з приводу того, як відкрити кредит швидко та без ризиків. До того ж, умови кредитування гнучкі, ви обираєте їх самі, створюючи заявку на кредит швидко як готівкою, так і на картку.

України кредит швидко. Обирайте перевірений сервіс!

Умови, на яких ми пропонуємо отримати позику, гнучкі, отже підійдуть усім. По запиту «Україна кредит швидко» можна побачити безліч пропозицій, але жодна з них не передбачає право самостійно встановлювати розмір позики та період її використання.

«Ваша Готівочка» пропонує отримати своїм клієнтам кредити на суму від 200 до 9000 гривень. Вся Україна по програмі кредит швидко онлайн, обслуговується 24/7. Термін, протягом якого можна користуватися грошима до погашення позики, становить 16 діб, але обрати можна і менший період - від однієї доби.

Погашення позики відбувається так само швидко і легко, як і її відкриття. Повернути гроші можна через віддалений сервіс, просто у відділенні компанії або ж банківським перерахунком. Щоб розрахуватися із компанією за кредити онлайн на карту швидко Україна, необхідно не лише повернути гроші, а й сплатити комісійні в повному обсязі. Так само відбувається погашення і готівкової позики.

Не відмовляйтесь від доступних можливостей сьогодні, звертайтеся до «Ваша Готівочка»!