Швидкий кредит із поганою кредитною історією – саме те, що ви шукали!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Швидкий кредит із поганою за результатами перевірки кредитною історією та фіксованою відсотковою ставкою

Ви навіть не намагаєтеся звертатися до кредиторів за грошима, оскільки впевнені, що наявність непогашеної позики стане причиною відмови? «Ваша Готівочка» – це мікрокредитна компанія, де взяти швидкий кредит із поганою кредитною історією зможе кожен.

Щоденно до нас звертаються українці, яким необхідні гроші. Більшість клієнтів цікавляться, чи можна отримати грошову позику при наявності непогашених поточних кредитів. Звісно можна! Програма мікрокредитування від «Ваша Готівочка» – це можливість отримати швидкий кредит навіть із поганою кредитною історією в день звернення.

Ми завжди надаємо клієнтам право вибору. Це означає, що ви самі обираєте і спосіб оформлення кредиту, і умови використання коштів. «Ваша Готівочка» пропонує отримати швидкий кредит із поганою кредитною історією у три способи:

· онлайн на картку, через систему віддаленого сервісу;

· у відділеннях компанії, готівкою чи на картку;

· в телефонному режимі, на картку.

В жодному з випадків і способів звернення кредитна історія не є фактором, який міг би вплинути на рішення стосовно підтвердження кредиту.

Напевне, ні для кого не є таємницею, що готівкове кредитування є найпоширенішою формою кредитування. Тож, «Ваша Готівочка» дозволяє своїм клієнтам самим вирішувати в якій формі отримати гроші. Отримати швидкий кредит із несформованою чи поганою кредитною історію готівкою ви зможете в будь-якому із наших відділень при умові, що вам вже виповнився 18 років, ви готові надати нам свої паспортні дані, код ІПН і оригінали відповідних документів.

Погана кредитна історія – не завада отримати кредит на картку

Відтепер навіть погана кредитна історія не завадить відкрити кредит онлайн. «Ваша Готівочка» пропонує оформлення позик на банківські картки. Зробити це можна і у відділеннях компанії, і будь-де в іншому місті, якщо під рукою є інтернет. Онлайн кредити – це безсумнівно швидко, просто та вигідно, оскільки дають можливість зекономити найцінніше – час.

Щоб отримати безготівковий переказ, необхідно пройти реєстрацію в програмі мікрокредитування. Просто підійміться догори і натисніть на кредитному калькуляторі кнопку «отримати позику». Перед вами одразу ж відкриється реєстраційна анкета, де необхідно вказати: персональні та контактні дані, код ІПН, точну дату народження. Після обробки анкети, вам буде наданий доступ до «особистого кабінету», де ви зможете створити заявку. Ми не перевіряємо чи погана кредитна історія у наших клієнтів, чи ні. Головне, щоб ви не мали заборгованостей перед «Ваша Готівочка» (стосується клієнтів, що не вперше користуються послугами компанії).

Умови на кредит із поганою кредитною історією ні чим не відрізняються від позик для клієнтів, історія яких ідеальна або ще просто не сформована. Єдине обмеження, яке не залежить від того, чи погана у вас кредитна історія чи ні, – ваш вік, про це трішечки пізніше.

Кредит із поганою кредитною історією. Можливість відкрити позику є у кожного!

Згідно умов програми мікрокредитування від «Ваша Готівочка», кредит із поганою кредитною історією онлайн можуть без проблем отримати особи у віці від 21-го року до 70-ти років як безготівково, так і готівкою. Клієнти від 18-ти років у можуть претендувати на безготівкову позику.

Для нас не має значення з якої причини ви оформлюєте позику та як збираєтеся використати гроші. Відтепер кредитування із поганою кредитною історією не буде для вас проблемою. Кожен клієнт компанії може взяти позику в розмірі від 200 до 9000 гривень на період від 24-х годин до 16-ти діб під 2% комісійних. Надані позики із поганою кредитною історією можуть бути погашені достроково чи продовжені, але за умови погашення комісійних точно в зазначений час. За дострокове погашення кредиту чи за перенос дати сплати по кредиту додаткові комісійні у вигляді штрафів чи пені не нараховуються.

Запитайте у наших консультантів те, що вас цікавить про позики із поганою історією та скористайтеся можливістю вирішити проблеми разом із «Ваша Готівочка»!