Швидкий кредит готівкою. «Ваша Готівочка» не відмовляє у позиках

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Дізнайтеся, де можна отримати швидкий кредит готівкою в Україні. Умови прості: надайте паспорт з номером ІПН, заповніть заявку та отримайте гроші.

Де і як взяти швидкий кредит готівкою не в банку?
Звикли, що оформлення кредиту це завжди паперова тягонина, поручителі та обов`язкова кредитна перевірка - з «Ваша Готівочка» все навпаки. Клієнти компанії отримують гроші набагато швидше, ніж у банку. Перед тим, як отримати гроші у банку, Вам потрібно надати довідку про дохід, заповнити власні дані та дочекатися рішення кредиторів. До того ж, клієнти із поганою кредитною історією часто чують відмову,

Якщо Ви звернетеся до «Ваша Готівочка», то зможете взяти швидкий кредит готівкою без проблем. Для оформлення позики, Вам знадобляться лише паспорт та код ІПН. Кредитори пропонують взяти швидкий кредит готівкою щоденно. Дізнатися режим роботи та адресу відділень компанії пропонуєму у розділі «Контакти». Мінімальний вік отримання позики у «Ваша Готівочка» становить 18 років, а максимальний - 70 років. Оформити швидкий кредит готівою зручно, адже для цього не потрібно надавати довідки чи вносити заставу. Отримати гроші можна терміном від 1 до 16 днів. 

Ви зможете взяти швидкий кредит готівкою не довше, ніж за 15 хвилин. «Ваша Готівочка» надає грошові позики у розмірі від 200 до 7 тисяч гривень. Під час оформлення, менеджери не запитують про мету кредитування та не перевіряють платоспроможність. 

Можлвість взяти кредит готівкою для всіх

Саме для клієнтів, у яких немає змоги оформити заявку на кредит готівкою у відділенні, існує онлайн сервіс. Завдяки онлайн кредитуванню, Ви можете терміново отримати гроші на картку вдома, на роботі або у будь-якому іншому місці. Подати заявку Ви можете після того, як оберете суму та період. Після цього, заповніть власні дані та підтвердіть дію. 

Для того, щоб отримати швидкий кредит готівкою на карту, обов`язково вкажіть стать, вік, контакний номер телефону та email, місце проживання та працевлаштування. Жодні документи, окрім паспорту з ідентифікаційним номером не потрібні.

Отримати позику можна на будь-яку картку, видану українським банком, яка належить Вам. Обрана клієнтом сума буде переведена на картку за декілька хвилин. Зверніть увагу, взяти швидкий кредит готівкою на карту можна лише від 21 року. Клієнти так само отримують гроші без початкового внеску та застави, як і під час оформлення у відділенні. 

Як оформлюється заявка на кредит готівкою та онлайн
Клієнти «Ваша Готівочка» мають безліч переваг під час оформлення заявки на кредит готівкою та онлайн

1.Позика оформлюється миттєво; 
2.Без довідок, перевірки кредитної історії та задатку; 
3.Можливість оформлення у відділенні компанії чи без особистого візиту; 
4.Цілодобово та без вихідних. 
Клієнти компанії можуть самостійно розрахувати сумму до повернення, скористувавшись кредитним калькулятором. Щоб дізнатися повну вартість кредиту, оберіть суму та термін оформлення. Комісія складає 2% і нараховується лише за фактичні дні користування грошима. 

Більше інформації про умови або порядок оформлення заявки на кредит готівкою та онлайн, Ви можете отримати від консультантів компаніїї за номером телефону: 0 800 500 660 або електронною адресою [email protected] .

Українська