Швидкий кредит готівкою у Харкові: детальна інструкція

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Жителям великого міста гроші інколи можуть знадобитися негайно. Харків - не виключення. Харків’яни нерідко опиняються у ситуаціях, коли потрібно знайти фінанси буквально за лічені години, а то і за хвилини. Варіант тільки один - швидкий кредит у Харкові готівкою або на картку.

Найшвидше за все в Україні кредити оформлюються компанією «Ваша Готівочка». Сьогодні ми поговоримо про те, як скористатися такою послугою і завжди мати фінансову підтримку.

Як отримати швидкий кредит готівкою у Харкові: деталі

Тим, хто вирішив відкрити для себе швидкий кредит готівкою у Харкові, знадобляться зовсім небагато документів. Їх має кожен українець, оформлювати додатково нічого не потрібно. Отже, щоб отримати гроші в кредит готівкою у Харкові, Вам потрібен паспорт (звичайний внутрішній), ІПН і, якщо Ви досягли пенсійного віку, пенсійне посвідчення. Ми не просимо довідок про доходи, застави або гарантій поручителя. Просто беріть необхідні документи (вказані раніше) і заповнюйте форму заявки на кредит готівкою у Харкові, детальніше про це далі.

Заповнити заявку можна онлайн. Це дозволить нам швидко розглянути її, а Вам отримати швидкий кредит у Харкові без черг або інших незручностей.

Оформлюємо швидкий кредит у Харкові для себе: покрокова інструкція

Щоб отримати швидкий кредит готівкою, Вам потрібно спочатку вибрати відділення мережі компанії, до якого звертатися зручніше за все. Зробити це можна у розділі «Контакти», там розміщена спеціальна карта з розташуванням всіх представництв. Коли Ви визначитеся, де Вам буде зручніше отримати готівку, потрібно заповнити форму на сайті.

  • Перейдіть на головну сторінку сайту «Ваша Готівочка».
  • Заповніть поля «сума» і «період».
  • Натисніть «Отримати позику» і заповніть заявку.

Зверніть увагу, що спочатку може відкритися форма реєстрації (якщо Ви раніше не користувалися нашими послугами). Проходження реєстрації є обов’язковим: воно дозволить отримати доступ до персонального кабінету, далі відслідковувати власні операції і не забути жодних деталей. 

Коли заявка надійде на розгляд, система перевірить вказану у ній інформацію і підтвердить швидкий кредит готівкою, тоді менеджери відділення підготують гроші. На все про все знадобиться до 15-ти хвилин. Якщо Ви мешкаєте далеко від представництва компанії, то оформлюйте позику на картку. В такий простий спосіб надаються гроші в кредит готівкою у Харкові за однією лише заявкою.

Як оформлюється кредит готівкою у Харкові і як не отримати відмову?

У попередньому абзаці мова йшлася про заповнення персональних даних і підтвердження кредиту. Це могло наштовхнути Вас на думки про ймовірність відмови - особливо, якщо раніше Ви безуспішно намагалися відкрити кредит у банківській установі. Хочемо відразу порадувати - Ви точно отримаєте швидкий кредит готівкою у Харкові без відмови зі 100% гарантією. Заявка може бути відхилена, тільки тоді, якщо Ви допустите помилку під час заповнення.

Щоб не витрачати час на заповнення нової заявки на швидкий кредит готівкою у Харкові, перевірте, будь ласка, чи коректно вона заповнена. Пояснемо, чому так. Річ у тім, що всі звернення клієнтів проходять через спеціальну систему компанії. Комп’ютер обробляє заявки і якщо дані вказані недостовірно, блокує спробу відкрити швидкий кредит у Харкові від клієнтів з вигаданими іменами.  

І ще один момент, наостанок. Перед тим, як приходити до відділення «Ваша Готівочка», не забудьте взяти документи, про які мова йшлася раніше. Вони знадобляться для ідентифікації особистості. Такий швидкий кредит у Харкові, заявка на який оформлювалася дистанційно, буде виданий, коли менеджер компанії переконається, що це саме Ви, а не стороння людина отримує кредит готівкою у Харкові у нашій компанії. Отже, просимо з порозумінням поставитися до цього, адже ми працюємо заради Вашого комфорту і безпеки.