Швидкий кредит готівкою без довідки про дохід і поручительства 24/7 в «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Вимога кредитних компаній надавати довідки, які підтвердять наявність постійного доходу і виписки по зарплатні за останні шість місяців - це цілком нормальна і правомірна вимога, яка дозволяє кредиторам оцінювати власні ризики і відсівати ненадійних позичальників.

Так само стаються випадки, коли швидкий кредит готівкою без поручительства і довідки про дохід дійсно потрібний, а отримати його за лічені хвилини ніде. 

Отже, ситуація з оформленням позики - начебто палка з двома кінцями. З одного боку, отримати позику без перевірки - достатньо високий ризик для кредитора, а для клієнта - це відсутність можливості відкрити швидкий кредит без поручителів готівкою, коли це необхідно. Навіть, якщо у Вас добре оплачувана робота з офіційним працевлаштуванням, отримати необхідні документи одразу навряд чи вдасться.

Будь-яка компанія має чітку схему взаємодії відділів. Тобто, та сама довідка про дохід, через яку стаються проблеми з оформленням позики, може оформлюватися декілька днів.

Що ж робити, коли потрібно взяти швидкий експрес кредит готівкою без підготовки довідки про дохід і виписки з місця роботи? Звернутися до «Ваша Готівочка».

Оформлюйте швидкий кредит готівкою без довідки про дохід за лічені хвилини

Наша компанія стала паличкою-виручалочкою для мільйонів українців. Клієнти «Ваша Готівочка» отримують швидкий кредит готівкою за лічені хвилини. Все, що для цього необхідно - пройти реєстрацію і подати заявку.

Процедура проходження реєстрації у програмі мікропозик, якщо Ви обрали дистанційну форму кредитування, елементарна і не потребує особливих навичок. Більш того, Ви завжди можете звернутися до служби техпідтримки або безпосередньо до менеджерів компанії. Вони допоможуть оформити заявку на швидкий кредит готівкою або підкажуть, що необхідно зробити, щоб отримати гроші на картку.

ЯК Я МОЖУ ОТРИМАТИ ШВИДКИЙ КРЕДИТ ГОТІВКОЮ, ЯКЩО НЕМАЄ ДОКУМЕНТІВ?

«Ваша Готівочка» надає позики як готівкою, так і на картку. Оформлюючи швидкий кредит готівкою без довідки про дохід, Ви маєте унікальку можливість користуватися кредитними грошима той час, який необхідно. Умови, на яких підтверджують позики готівкою та онлайн, нічим не відрізняються.

Обираючи швидкий онлайн кредит готівкою без довідки про дохід в нашій компанії, Ви гарантовано отримуєте послугу на прозорих умовах. Оскільки основна мета компанії - створення максимально комфортних умов для клієнтів, кожен індивідуально обирає суму і період, форму оформлення і повернення позики.

Щоб отримати швидкий онлайн кредит готівкою без довідки про дохід, подавайте заявку на переказ грошей на картку. Після того, як гроші надійдуть на рахунок, Ви можете інкасувати їх у банкоматі. Якщо Вам ліпше особисто прийти до відділення компанії і отримати кредит готівкою, звертайтеся з паспортом та ІПН.

Можливість взяти швидкий кредит без поручительства готівкою і без довідки про дохід кожному

У «Ваша Готівочка» швидкий кредит готівкою без поручительства і власної довідки про дохід, як і переказ на картку, доступний на суму до 9000 гривень. Ми не обмежуємо Вас у виборі і надамо ту суму, яка потрібна.

Як і оформлення позики, повернення відбувається так само миттєво. Це може бути сплата у відділенні або заявка на списання грошей з Вашої картки з урахуванням комісійних, нарахованих за фактичні дні користування грошима. Строки повернення позики можуть змінюватися: це може бути дострокове повернення або ж пролонгація на 16-й день користування позикою.

Пропозиція взяти швидкий кредит готівкою без підготовки довідки про дохід в «Ваша Готівочка» – це можливість бути вільним від фінансових обмежень!