Швидкий кредит до 7000 гривень отримає кожен

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Проста позика і швидкий кредит – це цілковито безпечно та вигідно, якщо Ви звернетеся до «Ваша Готівочка». Ми надаємо нашим клієнтам можливість відкривати швидкі кредити на суму до 7000 гривень.

Відкривайте швидкий кредит негайно!

«Ваша Готівочка» – це компанія, де дають швидкі кредити, не вимагаючи від клієнтів документів, які б підтверджували працевлаштування та наявніть відповідного доходу. Також, ми не перевіряємо кредитну історію і наявність заборгованості перед іншими фінустановами. У нас можна отримати швидкий кредит без реєстрації поручителів, застави та внеску.

Простота кредитування в нашій компанії, дозволяє відкрити кредит громадянам, дохід яких нижче середнього або взагалі неофіційний. Саме такий підхід робить швидкий кредит доступним. Позичальники самостійно обирають суму та термін, на які брати кредити на картку або готівкою.

Мета оформлення не вказується, головне - коректно заповнити реєстраційну форму, надавши достовірну інформацію про себе. Дотримуючись рекомендацій кредиторів, Ви зможете отримати швидкий кредит без перешкод.

Вигідні та зручні кредити на картку до 7000 гривень

Щоб взяти гроші в борг, коли це вкрай необхідно, варто заздалегідь знати, де дають швидкі кредити і що для цього потрібно. В «Ваша Готівочка» кожен зможет відкрити кредити на картку або готівкою після реєстрації. Пройти реєстрацію можна в будь-якому з відділень компанії або на офіційному сайті. Гроші на руки видаються клієнту лише після звірки наданої інформації з оригіналами паспорту та коду платника податків.

Безготівкові кредити на картку підтверджуються без особистої присутності клієнта. Рішення приймається на підставі наданої інформації. Зверніть увагу, якщо зазначені дані під час реєстрації не співпадають з даними власника картки, отримати кредити на картку не вдасться.

Не менш важливо під час реєстрації правильно вказати дату народження. Оформлювати кредит готівкою можуть особи від 18 до 70 років, а кредит онлайн доступний позичальникам від 21 року.

«Ваша Готівочка» - компанія, де дають швидкі кредити безвідмовно

Під можливістю самостійно обирати умови кредитування, маємо на увазі, що клієнти можуть визначати суму та період оформлення позики. За умовами «Ваша Готівочка», швидкі кредити можуть відкрити на суму в діапазоні 200-7000 гривень. Мікрокредитування - це не тільки невелика сума позики, а також і термін. Базовий період, протягом якого клієнт може користуватися грошима, складає 16 календарних днів. Мінімальний термін, на який відкриють кредит - 24 години.

У разі можливості, погасити позику можна достроково або за потреби продовжити. Пролонгація підтверджується лише після оплати нарахованої комісії за фактичний період користування коштами. Під час погашення позики, сплачується сума наданого кредиту з нарахованою відсотковою ставкою.

Повернути гроші кредиторам Ви можете в будь-якому з відділень компанії, незалежно від способу оформлення. Також, оплата може бути зроблена за допомогою банківського переказу або заявки на списання коштів з особистої банківської картки.

Українська