Швидкий кредит - це проста реєстрація, миттєва перевірка і гарантоване підтвердження

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Найдоступніший і найзручніший спосіб отримати гроші - оформити швидко кредит  в «Ваша Готівочка» онлайн. Витративши всього 15 хвилин свого часу, Ви отримаєте необхідну суму і зможете взяти зручний кредит швидко на картку або готівкою. Обирайте самостійно!

Зручно і просто - швидко кредит від «Ваша Готівочка»

Наші клієнти обирають не тільки, як взяти в користування кредит, швидко - онлайн або готівкою. Ми також пропонуємо обирати умови кредитування самостійно, зазначивши суму і період користування позикою. Окрім цього, Ви самостійно можете обрати, як саме повертати позику.

Все це можна зробити в режимі онлайн, скористувавшися дистанційним сервісом «Ваша Готівочка» або звернутися до будь-якого з відділень компанії, які щоденно працюють по Україні.

Безумовно, швидко взяти безготівковий кредит дозволяє саме онлайн сервіс. Незважаючи на те, що у відділеннях отримати позику можна максимально швидко, Вам все рівно доведеться витрачати час на дорогу. Натомість, є можливість швидко взяти в кредит гроші онлайн просто з дому, коли маєте вільну хвилинку. Для цього Вам знадобиться телефон, планшет чи комп`ютер з підключенням до інтернету, за допомоги яких Ви пройдете реєстрацію і оформите заявку. Далі, на Ваш номер телефону прийде SMS-повідомлення про надання доступу до Особистого кабінету і про надання позики.

В анкеті клієнта необхідно зазначити паспортні дані, код ІПН, особисті і контактні дані та точну дату народження. Інформація має бути вказана правильно і співпадати з інформацією про власника картки. Дані, занесені до банківської бази під час оформлення, картки є основним джерелом інформації для менеджерів «Ваша Готівочка». За її допомоги визначається достовірність наданих даних на підставі чого виноситься рішення про надання позики.

Що зробити, щоб взяти гарантований кредит швидко і без проблем?

Якщо Ви вирішите отримати швидко кредит готівкою, зможете замовити позику по телефону або пройти реєстрацію самостійно. Також, можете звернутися до відділення компанії. Якщо Ви хочете відкрити позику готівкою, необхідно надати кредиторам оригінали паспорту і коду платника плодатків. Крім цього, може знадобитися пенсійне посвідчення.

Оформлюючи швидко кредит у відділенні, можете також обрати оформлення позики на картку. Для цього необхідно вказати реквізити і підтвердити, що є власником карточки.

Щоб взяти швидко кредит від «Ваша Готівочка», крім перерахованих документів більше нічого не знадобиться. Жодних довідок з місця роботи, виписок про кредитну історію і інших формальностей. Більш того, фахівці «Ваша Готівочка» ніколи не розпитують про цілі оформлення кредитів, не перевіряють виписки з УБКІ і не роблять запитів іншим кредиторам.

Все, що необхідно, щоб швидко взять в кредит, – просто захотіти!

Пропонуємо швидко взяти зручний кредит в розмірі 9000 гривень

Стати клієнтом компанії і взяти в борг кредит швидко на картку зможе кожен українець, який досяг 21 року. Обов`язковою умовою є наявність повного пакету документів. Ви також может позичити гроші в «Ваша Готівочка» не тільки безготівковим переказом, але й готівкою. Максимальний вік клієнтів, які обслуговуються кредиторами, сягає 70 років.

Які умови користування грошима обирати, наші клієнти вирішують на власний розсуд. Згідно правилам системи мікропозик, наші позичальники можуть взяти під відсотки кредит швидко в будь-якому розмірі від 200 до 9 тисяч гривень. Відсоткова ставка складає 2% від  от повної суми позики і нараховується щоденно.

Період користування грошима обмежується 16 добами, після чого Ви можете продовжити кредитний період або повернути гроші, сплатив повну суму позики і комісії.

Оформити заявку на пролонгацію можна так само, як і взяти вигідний кредит, швидко через інтернет в Особистому кабінеті. Ще однією перевагою «Ваша Готівочка» є можливість погасити позику достроково, сплативши комісію лише за дні користування коштами.