Швидкі кредити готівкою - гарантія підтвердження від «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Якщо кожен другий українець має уявлення про те, що швидкі кредити можуть оформлюватися через інтернет, то далеко не кожен знає, що готівку можна отримати за лічені хвилини. Звертаючись у «Ваша Готівочка», Ви гарантовано отримаєте будь-яку суму до 9000 гривень!

Оформлюйте швидкі кредити готівкою без відмови

Самі по собі, швидкі кредити готівкою нічим не відрізняються від стандартних позик. Це певна сума коштів, яку компанія-кредитор надає клієнтам у тимчасове користування. Єдина проблема, яка частіше за все виникає під час оформлення позик, - потреба збирати необхідні документи, які підтвердять кредитоспроможність. Більшість кредиторів, пропонуючи швидкі кредити готівкою, перевіряють кредитний рейтинг потенційних позичальників. У зв`язку з цим, часто виникають відмови.

Довести кредитоспроможність не так і просто. Вся проблема полягає в тому, що статистика і математичний аналіз, за допомоги яких розробляють програми для оцінки кредитного рейтингу, не способні врахувати індивідуальні обставини у кожному конкретному випадку. Більш того, не є секретом, що більшість українців сьогодні отримують фактично половину зарплатні у вигляді премій і надбавок, що не завжди зазначається у довідці про дохід.

Вирішуючи, чи надавати клієнтам швидкі кредити, перевіряється наявність активних позик у інших компаніях. І, навіть якщо у Вас залишилася невелика частина боргу, навряд чи зможете отримати кредит. Все тому, що система, яка підраховує кредитний рейтинг, може віднести Вас до категорії клієнтів з ризиком.

ПІДТВЕРДЖУЄМО ШВИДКІ КРЕДИТИ ГОТІВКОЮ АБО НА КАРТКУ

«Ваша Готівочка» є мікрокредитною компанією, яка надає швидкі кредити готівкою або на банківські картки, в залежності від того, яку форму кредитування обирає клієнт.

Для того, щоб отримати позику, достатньо пройти реєстрацію. На практиці траплються поодинокі випадки, коли ми відмовляємо у позиці. Якщо Ви уважно ознайомитеся з умовами і дотримаєтеся всіх вимог компанії до кредитоотримувачів, жодних проблем не буде.

У нашій компанії швидкі кредити на картку доступні громадянам України у віці від 21-го року, за умови оформлення позики на особисту картку, видану одним з українських банків. Вимоги до картки мінімальні: це може може бути картка дебетового або кредитного зразка з будь-яким балансом, діюча у платіжних системах Visa та MasterCard.

Реєстрація у програмі мікропозик на швидкі кредити, може бути пройдена як у будь-якому з відділень компанії, так і дистанційно на сайті компанії. Заявки на швидкі кредити онлайн розглядаються протягом декількох хвилин. Якщо Ви коректно вказали особисті дані і у кредиторів не виникло питань, гроші на рахунок надійдуть швидко.

Пропонуємо швидкі кредити на картку без обмежень

Коли клієнтам потрібні швидкі кредити готівкою, вони звертаються особисто у відділення з оригіналами документів, які підтверджують особистість. Також, оформити заявку на позику можна заздалегідь онлайн, але отримати кредит у відділенні готівкою.

Якщо швидкі кредити онлайн підтверджуються позичальникам від 21-го року, то позики готівкою видаються громадянам від 18-ти років. Клієнти старше 70-ти років не обслуговуються.

Незалежно від форми, в якій подаються заявки на швидкі кредити, «Ваша Готівочка» надає своїм клієнтам можливість користуватися грошима протягом 16-ти днів. Продовжити кредитний період можна, сплативши комісійні, які нараховуються у розмірі 2% в день.

Сума, на яку можна оформити як швидкі кредити на картку, так і готівкою, залежить виключно від Ваших потреб, і може складати від 200 до 9000 гривень.

Реєструйтеся у програмі мікропозик «Ваша Готівочка» і отримуйте гроші, коли це потрібно!