Швидка позика онлайн на картку України з гарантією підтвердження

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

В Україні нині працює більше сотні банків. Кожен з них забезпечує кредитування і пропонує своїм клієнтам різні програми позик. Деякі банки спеціалізуються на споживчому кредитуванні, деякі зосереджені на іпотеці і інвестуванні, деякі на фінансових проектах або просто здійснюють операцій по переказу грошей у ролі банків-посередників.

Незважаючи на таке розмаїття банківських установ, далеко не кожна готова запропонувати вигідні умови. Якщо Вам потрібна швидка позика онлайн на картку України, зверніть увагу на пропозицію «Ваша Готівочка».

Пропонуємо швидку позику онлайн на картку України без відмови

В той час, коли фінансова криза по світу тільки посилюється, послуги банків і фінансових компаній як ніколи доречні. Тому, кредитори посилюють і вимоги до позичальники, роблячи оформлення швидкої позики майже неможливим.

Сьогодні фактично неможливо відкрити швидку позику на картку без відмови онлайн, не надаючи при цьому численних довідок і без перевірок. Потенційні клієнти обов`язково мають надати документ, який підтвердить платоспроможність, мати «чисту» кредитну історію і багато іншого. Всі ці дії спрямовані на мінімізацію ризику зі сторони кредитора. Від того проблема, як же бути людям, які шукають швидку позику онлайн на картку України, нікуди не зникає.

Вирішити це питання можна без проблем. Компанія «Ваша Готівочка» пропонує позичальникам сучасну та вигідну послугу - мікрокредитування. Позичаючи до 9000 гривень, ми дозволяємо отримати швидку позику на першочергові потреби без ризику як для клієнтів, так і для компанії.

ВИГІДНІ УМОВИШВИДКА ПОЗИКА ОНЛАЙН АБО ГОТІВКОЮ

Мікрокредитування - це ніщо інше, як швидка позика на картку онлайн або готівкою. Ми залишаємо за позичальниками право не оголошувати цільове призначення, а також обрати суму позику і дату повернення. Тобто: Ви самостійно вирішуєте, як і де отримати позику, керуючись особистими побажаннями і можливостями.

Ви можете оформити швидку позику онлайн на картку України у розмірі від 200 до 9000 гривень або подати заявку на кредит готівкою. Інший варіант: самостійно пройти реєстрацію на сайті, заповнивши заявку дистанційно. У будь-який день Ви можете звернутися до відділення, де фахівці компанії заповнять всі необхідні папери за Вас.

Для підтвердження заявки на швидку позику на картку без відмови онлайн, нам потрібні паспортні дані і особистий ІПН позичальника. Крім того, у Вас має бути діюча банківська картка, на яку надійде грошовий переказ.

Оформлюємо швидку позику на картку онлайн до 9000 гривень

Пропонуючи швидку позику онлайн на картку України, ми висуваємо до позичальників наступні вимоги:

· інформація, яка вказується у заявці, має бути достовірною;

· оформлення кредиту має здійснюватися тільки на себе. Треті особи не можуть брати участь у процедурі кредитування;

· вік клієнтів має складати від 18-ти для позик готівкою, онлайн - від 21-го року;

· відсутність заборгованостей перед «Ваша Готівочка»;

· обов`язкова сплата комісійних на 16-й день.

Беручи швидку позику на картку онлайн, ми перевіряємо, кому належить картка. Тому, будьте уважні і вказуйте реквізити лише особистої карточки, інакше заявка буде відхилена.

Вікові обмеження встановлюються відповідно законодавчих вимог, тому відкрити кредит не зможуть громадяни, які старше 70-ти років. Наявність поточних заборгованостей перевіряється тільки в рамках нашої компанії. Отже, якщо Ви маєте відкриті кредити у банках або інших кредитних установах, на рішення «Ваша Готівочка» це не вплине.

Сплата комісійних здійснюється під час повернення позики або здійснення пролонгації (на 16-й день користування грошима). Відсоткова ставка нараховується лише за фактичні дні користування грошима.

Оформлюйте кредит до 7000 гривень і користуйтеся грошима без обмежень!