Швидка позика кредит на повсякденні потреби від компанії «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Коли набридла постійна нестача коштів, постає чи не головне питання: де взяти гроші, як оформлюється позика та кредит під мінімальні відсотки? «Ваша Готівочка» пропонує можливість не лише отримати гроші, що так необхідні, але й дає можливість суттєво зекономити час, що є найціннішим і найдорожчим ресурсом.

Що необхідно знати, коли оформлюєш позику кредит?

Бувалі користувачі кредитів знають, що швидке оформлення банківської позики – щось з області фантастики. Банківська система просто не створена для надання послуг подібного типу: миттєве оформлення позик, споживче кредитування та інше. Тому, звертаючись до банку, розраховуйте на те, що ви, можливо, і отримаєте гроші, але витратите щонайменше 3-5 робочих днів. Тим паче, що позика-кредит, оформлена у банку вимагає виключно своєчасної сплати обов’язкових платежів. Раптове протермінування чи затримка із сплатою відсотків хоча б на день буде вартувати вам репутації надійного клієнта і негативно відобразиться на кредитній історії. На противагу банківській процедурі кредитування, мікрофінансові компанії, надаючи в користування позику кредит, попереджають, що при необхідності, кредитний період завжди можна збільшити або ж погасити заборгованість достроково.

Звертаючись до кредитора, чиїми послугами ви збираєтеся користуватися, не бійтеся задавати всі питання, пов’язані із оформленням позики та процедурою її погашення. Щоб отримати гроші від «Ваша Готівочка», вам не знадобиться попередньо збирати численні папери. Достатньо просто взяти із собою паспорт, ІПН та звернутися до найближчого до вас відділення компанії, де ви зможете відкрити позику-кредит як готівкою, так і у безготівковій формі.

Основною відмінністю процедури оформлення кредиту в «Ваша Готівочка» – є її доступність та миттєвість. Звертаючись до нашої компанії, щоб взяти позику, ви гарантовано отримаєте гроші, не залежно від того, який соціальний статус маєте, які у вас статки та чи є у вас офіційне та постійне місце роботи. Просто оберіть зручний час, щоб пройти реєстрацію, створити заявку та зможете взяти позику одразу ж після підтвердження заявки.

Приходьте, щоб взяти позику без довідок

Програма мікрокредитування, згідно якої діє «Ваша Готівочка» не потребує від клієнтів надання численних довідок та перевірок. Звернувшись до нашої компанії, ви зможете взяти позику лише по паспорту та ІПН. В офісі компанії ми відкриваємо і безготівкові, і готівкові кредити. Готівку можна отримати після надання оригіналу документів для ознайомлення та перевірки зазначених даних на достовірність та повноту. Якщо ж ви бажаєте взяти позику у безготівковій формі, ви можете завітати до відділення чи скористатися онлайн сервісом. Безготівкова позика кредит не потребує надання оригіналу документів оскільки пріоритетним джерелом інформації про кредитоотримувача є дані про власника картки, яка використовується для отримання переказу.

Ще одна важлива деталь, від якої залежить, чи буде вам підтверджена позика кредит при зверненні, чи ні – ваш вік. У безготівковій формі кредит позика може бути відкрита особам, вік яких становить від 18 до 70 років. Готівкою і у безготівковій формі отримати гроші зможуть особи у віці від 21 року до 70 років.

Знаючи зазначені обмеження, ви можете будь-якої миті звернутися до компанії та отримати гроші при першій необхідності. Просто знайдіть трішечки вільного часу, підготуйте паспорт та ІПН і вирішіть, на яких умовах вам необхідна позика кредит в користування. Беріть гроші до зарплати чи просто, коли захотіли зробити коштовне придбання та не відмовляйте собі у достойному житті. Адже кредит позика від «Ваша Готівочка» – це доступна змогу змінити все на краще!

Проста позика кредит – відкриваємо по заявці будь-якої миті цілодобово

Ситуації, коли необхідні гроші, трапляються повсякчас. Здебільшого, вони раптові і потребують термінового вирішення. В «Ваша Готівочка» кредит позика може бути оформлена протягом 15 хвилин 24/7/365. Забезпечити цілодобове обслуговування клієнтів надає змогу онлайн сервіс компанії. Це дає змогу оформити просто кредит, за першою необхідністю.

Онлайн сервіс – це не лише можливість швидко отримати гроші, але і відмовитися від витрат часу на дорогу до офісу компанії. Маючи доступ до інтернету, наші клієнти мають змогу відкрити просто кредит хоч з дому, хоч по дорозі до роботи.

Умови, на яких може бути відкрита інтернет позика, ні чим не відрізняються від умов готівкового кредитування, яке оформлюється у відділеннях компанії. Ми пропонуємо нашим клієнтам обрати розмір позики, користуючись обмеженням в 9000 гривень при мінімальному розмірі кредиту в 200 гривень. Так само, як і суму позики, ви можете обирати період її використання. Базовий строк, на який може бути відкрита інтерне позика становить 16 діб. Щоб дізнатися вартість кредиту, з урахування комісії, просто підійміться догори сторінки, та скористайтеся кредитним калькулятором. Після того, як ви визначитеся із умовами, вам залишить лише заповнити анкету та дочекатися обробки заявки.