Шукаєте позики без перевірки кредитної історії? Приходьте до компанії «Ваша Готівочка»!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Ключовим фактором успішного отримання кредиту в банку чи в іншій фінансовій установі є достойна кредитна історія. Кредитори перед видачею грошей аналізують її та приймають рішення, чи підтвердити заявку, чи відхилити. Якщо ж ви маєте сумніви, чи отримаєте гроші після перевірки вашої історії по кредитах, чи ні, пропонуємо вам одразу звернутися до «Ваша Готівочка». Ми надаємо позики без перевірки кредитної історії та оцінки кредитоспроможності.

Реальні та доступні позики без перевірки кредитної історії лише у нас!

Наша компанія в силу своїх можливостей повністю відмовилася від традиційного підходу до процесу кредитування. Це означає, що при зверненні до «Ваша Готівочка», ви гарантовано отримаєте гроші на особисті потреби без обов’язкової перевірки історії по кредитах.

Зважаючи на сучасні економічні умови, мікрокредитування стало рятівним для більшості українців. Все це тому, що для оформлення позики не потрібно збирати довідки при доходи та інші папери, що могли б представити вас перед кредиторами у кращому світі. Прості позики без перевірки кредитної історії надаються одразу при зверненні та поданні заявки. Цей варіант є ідеальним для тих, кому гроші необхідні терміново.

Причина, з якої більшість кредитоотримувачів боїться перевірки попередньої історії по кредитах, пояснюється ще й тим, що часто з поважних причин, клієнти компаній-кредиторів невчасно, із затримкою здійснюють обов’язкові платежі. Не дивлячись на те, що причини протермінування можуть біти цілком поважними, жоден кредитор не має бажання навіть спробувати зрозуміти причину такої ситуації. Відповідно, кредитна історія автоматично зберігає інформацію про те, що клієнт є ненадійним, а його кредитний рейтинг суттєво падає.

Ми пропонуємо українцям отримувати позики без перевірки кредитної історії на вигідних умовах, пояснюючи, що може стати причиною відмови у підтвердженні заявки на кредит.

Що робити, якщо позики на карту терміново без перевірки необхідні просто зараз?

Форми кредитування можуть бути двох видів: готівкова, безготівкова. Кожна з них має свої переваги та недоліки. В «Ваша Готівочка» клієнти без проблем отримують позики на карту терміново без перевірки і готівкові кредити на вигідних умовах. Кредитоотримувачі у віці від 18-ти до 21-го року можуть отримати гроші у готівковій формі, маючи право самостійно визначити розмір позики та період її використання. Клієнти, старші за 21 рік, можуть обирати не лише розмір кредиту та строк використання грошей, але і самостійно визначати, в якій формі отримати кошти.

«Ваша Готівочка» пропонує ліміт позики в розмірі 9000 гривень при мінімальному розмірі кредиту в 200 гривень. Яку суму отримати, та чи отримувати позики на картку терміново без перевірки, чи взяти гроші на руки готівкою, ви вирішуєте самі. Створена заявка миттєво розглядається та у випадку підтвердження гроші одразу ж передаються в користування клієнту. Постійні клієнти мають безперечний привілей, оскільки не проходять повторну реєстрацію при створенні нової заявки. При кожному наступному зверненні, позики на карту терміново без перевірки, як і готівкові позики, підтверджуються просто після розгляду заявки.

Допоможемо зекономити час та отримати позику без перевірки кредитної історії

Якщо ви маєте бажання отримати гроші в користування, перше, що необхідно зробити, – знайти надійного кредитора, послугами якого ви будете користуватися. «Ваша Готівочка» вийшла на ринок фінансових послуг України ще в 2012 році, запропонувавши всім своїм потенційним клієнтам можливість оформити позику без перевірки кредитної історії незалежно від мети отримання позики.

Ми зробили все можливе, щоб нашим клієнтам було зручно та комфортно. Це забезпечується правом відкрити позику без перевірки кредитної історії будь-якої миті, на зручних умовах в будь-якій із запропонованих форм. Окрім права обирати, де як і коли отримати кредит без перевірки кредитної історії, ми надаємо нашим клієнтам право обирати, в який способ погасити позику та не заперечуємо вашому бажанню змінити умови кредитування вже під час використання коштів.

Скористайтеся можливістю оформлювати позики терміново без перевірки кредитної історії, реєструйтеся в програмі мікрокредитування від «Ваша Готівочка» та ні в чому собі не відмовляйте!