Шукаєте компанію, у якій можна взяти беззаставний кредит? Не гайте часу, а звертайтеся до «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Терміново знадобилися гроші, але Ви не знаєте куди звернутися? Компанія «Ваша Готівочка» до Ваших послуг! Тут Ви зможете взяти беззаставний кредит на зручних умовах, обравши суму і період індивідуально.

Що потрібно для того, щоб взяти беззаставний кредит?

Замислилися над тим, щоб взяти беззаставний кредит в Україні, проте боїтеся натрапити на шахраїв? Компанія «Ваша Готівочка» без проблем зможе допомогти до зарплатні, позичивши гроші швидко.

Щоденно грошова допомога надається всім, кому потрібно взяти беззаставний кредит, на вигідних умовах. Наприклад: відсутність грошей псує довгоочікувані плани? Вирішити це питання допоможе мікропозика. Так само, коли затримують зарплатню, звертайтеся до кредиторів компанії. Не обов`язково втручати родичів, друзів або ж знайомих. Не обтяжуйте їх власними проблемами, адже поруч є «Ваша Готівочка».

Щоб взяти беззаставний кредит, навіть не доведеться виходити з дому, адже наші клієнти отримують кредити як готівкою, так і на картку. Дистанційне оформлення достатньо просте: реєструйтеся на сайті і вказуйте необхідні дані. Після цього, Ви отримаєте доступ до «Особистого кабінету», де і заповнюється заявка.

Обрати умови кредитування і розрахувати остаточну суму до сплати так само можна самостійно. На головній сторінці сайту побачите кредитний калькулятор, у віконцях якого вказуються сума і період. А у заявці на позику, обов`язково мають бути зазначені паспортні дані та код платника податків.

КОМУ МОЖНА ОТРИМАТИ БЕЗЗАСТАВНИЙ КРЕДИТ?

Сучасний ритм життя змушує нас бути активними та цінувати час. Фахівці компанії розділяють цю думку, тому і зробили порядок оформлення позики максимально швидким та простим - всього за 15 хвилин. Отже, беручи беззаставний кредит для довгоочікуванної покупки, подорожі або просто на щоденні потреби - Ви миттєво отримуєте гроші.

Оформити беззаставний кредит можуть завадити вікові обмеження:

· клієнтам, які отримують позику онлайн, не може бути менше за 21 рік;

· готівкою беззаставний кредит видається громадянам від 18-ти років;

· максимальний вік позичальника сягає 70-ти років.

Як бачите, щоб отримати беззаставний кредит не доведеться довго очікувати, шукати поручителя або оформлювати цілу низку документів.

Не дивно, що беззаставний кредит став реальністю саме завдяки «Ваша Готівочка», адже фахівці компанії щоденно вдосконалюють сервіс. Обирайте позику від 200 до 9000 гривень, і отримуйте на картку або готівкою.

Який період користування беззаставним кредитом без підтвердження доходів?

Гроші потрібні терміново і немає часу на пошуки? «Ваша Готівочка» допоможе знайти вихід зі скрутного становища.

Позичальникам, яким потрібен беззаставний кредит без підтверждення доходів, надається можливість обирати і кредитний період. Базовий термін користування грошима складає 16 днів, а тому повернути гроші можна легко після зарплатні.

Оформлюючи беззаставний кредит готівкою, звертайтеся до будь-якого з представництв компанії з оригіналами документів. Реєстрація та заповнення заявки відбуваються так само швидко, як і онлайн.

Так як віковий діапазон клієнтів великий, отримати беззаставний кредит готівкою можна і за наявності пенсійного посвідчення. Позичальники не даремно обирають послуги «Ваша Готівочка», адже це так компанія, де гроші позичають на протилежних банку умовах - швидко, без довідки про дохід і без поручительства.

Шукаючи в пошуковій системі «кредит без застави», можна побачити безліч пропозицій, але не поспішайте погоджуватися на першу-ліпшу. Краще звертайтеся до надійної компанії - «Ваша Готівочка»!