Що таке верифікація: значення процедури для клієнта і особливості її проведення

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Враховуючи те, що як мінімум третя частина життя сучасної людини тісно пов`язана з інтернетом, дізнатися, що таке верифікація, було б корисно для кожного. Цей термін, частіше за все, пов`язаний з різними онлайн-операціями і передбачає перевірку належності картки певній людині. Завдяки ній, можна запобігти діям зловмисників, а тому верифікація картки – обов`язкова процедура для більшості віртуальних сервісів.

Чи варто її побоюватись? Сумніви можуть бути тільки у тих, хто стикається з нею вперше. Переважно, це пов`язано з нерозумінням механізму процедури, отже краще ознайомитись детальніше і позбавитись від страху.

Що таке верифікація і як це працює?

Якщо перефразувати - верифікація банківської картки є перевіркою. Тобто: власники ресурсу або онлайн-магазину засвідчуються у тому, що власник картки намагається дійсно зробити покупку або отримати позику, або нею намагається скористатись зловмисник. Це надважливо для тих, хто бере кредити, а тому «Ваша Готівочка» внесла цю процедуру до переліку основних. Якщо Ви знаєте, що таке верифікація картки, можете не боятися наслідків і легко проходити її там, де це може знадобитись.

З`ясувавши, що таке верифікація, варто розібратись з тим, як вона працює. Процедура займає всього декілька хвилин, протягом яких:

  • компанія блокує певну суму на кредитці (або іншій картці, якою володіє позичальник). Ця сума не перевищує однієї гривні. Важливим нюансом є  те, що вона завжди різна, отже вгадати її просто неможливо;
  • на сайті компанії відкриється віконце, у якому користувачу пропонують вказати точну заблоковану суму. Якщо це власник - верифікація картки буде пройдена, адже він легко зможе дізнатись цю суму через SMS-повідомлення або інтернет-банкінг;
  • після введення правильної суми блокування знімається, і вона автоматично повертається на рахунок. Далі клієнт може продовжити оформлення позики без проблем.

Тепер Ви добре знаєте, що таке верифікація картки і як її пройти. Тепер більшість позичальників шукають сайти, на яких вона здійснюється, адже це свідчить про надійність ресурсу.

Що таке верифікація картки та чи можна її уникнути?

Незважаючи на те, що більшість сайтів сумлінно ставляться до системи захисту, позичальники і досі із застереженням залишають особисту інформацію під час реєстрації. Сьогодні верифікація банківської картки викликає сумніви у деяких позичальників і відчуття посягання на особисту інформацію. Церез це, вони шукають компанії, які не виконують цієї процедури, тим самим допускають дуже серйозну помилку.

Якщо Ви знаєте, що таке верифікація картки, - вже маєте ключ до особистої безпеки. Ця процедура була створена виключно в інтересах клієнтів і діє на їх благо. Компанія «Ваша Готівочка» не втомлюється пояснювати це своїм позичальникам і робить все, щоб мінімізувати ризики.

Дезінформація і відсутність фінансової грамотності - головна помилка суспільства. Можна почути багато версій, що таке верифікація, але краще один раз проконсультуватись у нашій компаній, щоб отримати вичерпну відповідь на це питання.

Верифікація банківської картки: наскільки це безпечно?

Всі операції на сайті «Ваша Готівочка» захищенні і безпечні. Клієнт може спокійно вказувати особисті дані і не боятись, що вони потраплять до чужих рук або стануть надбанням гласності. Наша компанія робить все, щоб уникнути цього, отже і питання «що таке верифікація картки», не стане чимось новим.

Здійснюючи цю процедуру, можна не боятись, що невідомі отримують доступ до Ваших даних. Так як блокується зовсім символічна сума (декілька копійок), які повертаються назад після того, як перевірка буде здійснена. Результат - з мінімальними ризиками для себе позичальник отримує повноцінний захист від зловмисників.

Якщо Ви досі не розібрались, що таке верифікація і чи є вона обов`язковою, - зверніться до нашої служби техпідтримки. «Ваша Готівочка» завжди допоможе!