Що таке верифікація, чи варто її побоюватись?

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Якщо би не хизувались досвідченні користувачі інтернету, а все ж вимога вказувати особисті дані змушує більшість розгубитись. Всім добре відомі випадки, коли дані банківської картки були використані зловмисниками, в результаті чого справжній власник залишався з порожнім балансом і чужими боргами. Щоб цього не сталось і здійснюється верифікація картки - процедура, яка підтверджує особистість власника картки. Фактично на всіх сайтах вона відбувається однаково. Тому, щоб не хвилюватись під час її проходження, варто заздалегідь ознайомитись з тим, що таке верифікація картки, а також як вона відбувається.

Що таке верифікація: чого можна очікувати від такої перевірки?

Частіше за все верифікація банківської картки відбувається на сайтах, які видають кредити або здійснюють продажі. Компанія «Ваша Готівочка», прагнучи забезпечити захист клієнтських даних, також працює за цією схемою. Для чого потрібна перевірка:

  • вона захищає власника картки у разі втрати або крадіжки. Адже невідома особа не зможе скористатися нею і взяти кредит на Ваше ім`я;
  • не дає змоги використовувати картку неповнолітнім громадянам. Щоб підлітки не змогли взяти кредит на картку батьків, верифікація картки передбачає, що потрібно вказувати певні секретні дані;
  • запобігає використання номеру картки, який відомий іншим людям.

Все вищесказане описує, що таке верифікація картки, її призначення і несумнівну користь. Погоджуючись на процедуру, Ви можете бути впевненні у своїй безпеці.

Що таке верифікація картки: основи і етапи проходження

Якщо Ви вже зрозуміли, що таке верифікація, пропонуємо дізнатись, як вона відбувається.

Оформити кредит на сайті «Ваша Готівочка» неможливо, якщо Ви обов’язково не пройдете ідентифікацію особистості. Для цього Ви вказуєте ІПН, паспортні дані і реквізити власної банківської картки. Так як мова йдеться про фінансові операції, тлумачення - щ о таке верификація картки стає на перший план. Відбувається вона наступним чином:

  • після того, як будуть вказаті особисті дані, система блокує на картці символічну симу - зазвичай вона складає декілька копійок;
  • з`являється віконце, в якому потенційний позичальник має вказати точку заблоковану суму;
  • якщо відповідь збігається з дійснюю, то верифікація банківської картки успішно пройдена, а заблокована сума буде повернена.

Щоб пояснити доступно, що таке верифікація, варто розкрити походження самого слова. Воно має латинське походження і у перекладі означає «доведення». Отже, позичальник має довести, що намагається здійснити операцію саме своєю карткою.

Верифікація банківської картки: все для захисту і надійного контролю

З кожним днем безпека онлайн-операцій стає надійнішою. З`являються нові системи захисту, які фіксують кожну дію і запобігають випадкам шахрайства. Це дозволяє здобути довіру позичальників і забезпечує гарантію недоторканності коштів. Сьогодні визначення терміну, що таке верифікація картки дає можливість ближче познаймитись з новими способами захисту даних і повноправно користуватись ними.

Вимога проходження такої перевірки - це одна з ознак надійності сервісу. Це може стати головною підказкою, якщо Вас цікавить оформлення кредиту онлайн. Якщо компанія знає, що таке верифікація і активно наполягає на її проходженні, можна сміливо співпрацювати з нею.

Продумана система захисту сайту допомогає позичальникам уникнути різноманітних проблем. Вона забезпечує конфіденційність даних, адже робить їх недопступними для третіх осіб.

Якщо Ви сумніваєтесь і не хочете самостійно поринати у те, що таке верифікація картки, чи є ця процедура обов`язковою і чи можна її уникнути, то телефонуйте на «гарячу лінію» або запитуйте у представництві «Ваша Готівочка» особисто. Ми зможемо розвіяти Ваші сумніви і зробити співпрацю комфортною.