Сервіс онлайн позик - максимум переваг для клієнтів

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Набридло стояти в чергах, щоб отримати інформацію про те, чи можна отримати кредит? Не хочете витрачати вільний час на оформлення? Саме тоді, сервіс онлайн позик – те, що Вам ноебхідно! «Ваша Готівочка» приймає заявки 24/7, оформлюючи кредити без проблем.

Зручний сервіс онлайн позик для дистанційного оформлення кредитів

Дистанційний сервіс миттєвих онлайн позик призначений для реєстрації в системі мікрокредитування, оформлення заявок і погашення кредиту. «Ваша Готівочка» обслуговує сервіс онлайн позик цілодобово, розглядаючи заявки, що надходять від клієнтів 24/7.

Отримати права доступу до сервісу онлайн позик, зареєструвавшися на сайті «Ваша Готівочка», може кожен українець у віці від 18-ти років. Для цього достатньо перейти на головну сторінку сайту і під кредитним калькулятором натиснути кнопку «отримати позику». Перед Вами відкриється форма електронної анкети, де необхідно буде зазначити особисті дані, контактну інформаці, код ІПН і дату народження.

Кожне поле є обов`язковим до заповнення. ІПН слугує ідентифікатором для перевірки прав власності кредитоотримувача на картку під час реєстрації в сервісі миттєвих онлайн позик від «Ваша Готівочка». Контактна інформація, e-mail і номер мобільного телефону дають можливість представникам компанії зв`язатися з кредитоотримувачем, щоб уточнити умови кредитування.

Цілодобовий сервіс миттєвих онлайн позик, обслуговування заявок по Україні

Заповнюючи анкету, звіртеся з оригіналами документів, сервіс онлайн позики на картку надає можливість отримати кредит у разі відповідності інформації про власника картки і реєстраційних даних. Найменша невідповідність призводить до автоматичної відмови по заявці. Крім того, сервіс миттєвих онлайн позик дозволяє пройти регєстрацію і оформити заявку на кредит готівкою. Попереднє оформлення заявки онлайн дозволяє миттєво отримати гроші у відділенні. Вам просто залишається підтвердити інформацію, вказану в анкеті, надавши менеджерам оригінали паспорта та ІПН.

Відділення компанії «Ваша Готівочка» відкриті у більшості великих міст України і працюють щоденно, приймаючи заявки без перерв і вихідних з 08-00 до 20-00. Уточнити адреси відділень, можна зателефонувавши за номером «гарячої лінії» або знайти на карті в розділі «контакти».

Якщо Ви раніше зверталися в «Ваша Готівочка» і користувалися послугами компанії, Ви зможете створити нову заявку на кредит через сервіс моментальних онлайн позик, не проходячи реєстрацію повторно. Умови для готівкових позик і кредитів онлайн ідентичні, незалежно від способу реєстрації.

Використовуйте сервіс онлайн позик на картку у вільний час

Стати клієнтом компанії і використовувати сервіс миттєвих онлайн позик має право кожен українець у віці від 21 року. і не старше 70 років.

Використовуючи сервіс моментальних онлайн позик, клієнти можуть встановлювати будь-які умови кредитування, керуючись обмеженням по сумі в 9000 гривень. Період користування грошима складає 16 днів. Ви можете користуватися грошима, за умови сплати комісії. Сплатит комісійні можна через сервіс онлайн позик, після чого оформити заявку на пролонгацію без штрафу та пені. Також, позика може бути закрита достроково.

Відкривайте кредити через сервіс онлайн позик на картку, забудьте про черги, оформлення довідок і незручності, які очікують в банках і кредитуючих компаніях банківського типу.