Сервіс миттєвих онлайн позик, що завжди під рукою

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Сервіс миттєвих онлайн позик, де гроші отримає кожен

«Ваша Готівочка» надійний сервіс миттєвих онлайн позик, якому можна довіряти. Більшість громадян України вже встигли відкрити кредити готівкою чи на картку, користуючись пропозицією з мікрокредитування від «Ваша Готівочка». Навіщо звертатися до банку, якщо можна отримати необхідні гроші швидко та без проблем?

Звернувшись до «Ваша Готівочка», ви самі переконаєтеся, що співпраця із нами – самі лише переваги. По-перше, позики відкриваються миттєво, по-друге, жодних перевірок з приводу оцінки платоспроможності, кредитоспроможності та іншого. Це означає, що отримати кредит може кожен, ми відмовляємо у наданні послуг лише у 5% випадків звернення, обґрунтовуючи причину відхилення заявки. Наш сервіс миттєвих онлайн позик працює щоденно. Це дає змогу клієнтам компанії отримувати гроші будь-якої миті, хоч вдень, хоч вночі. На оформлення позики витрачається не біль півгодини. Не відмовляйте собі у тому, що запланували навіть, якщо раптово закінчилися кошти або гроші були використані на інше, щось незаплановане.

Позики від «Ваша Готівочка» набагато доступніші, ніж банківські кредити. Жодних довідок про доходи, поручників чи застави. Достатньо лише мати при собі паспорт та ідентифікаційний код. Згідно програми мікрокредитування від «Ваша Готівочка», використати сервіс миттєвих онлайн позик можуть фізичні особи віком від 18-ти до 70-ти років.

Наша компанія співпрацює із усіма категоріями населення, як забезпеченими, так і малозабезпеченими. До нас може звернутися людина, яка має постійний дохід, студент, пенсіонер чи домогосподарка. Не має значення, чи вам затримали зарплату і ви звертаєтеся до нас по допомогу, чи вам просто терміново необхідні кошти, щоб вирішити нагальні потреби.

Саме сервіс онлайн позик робить кредити від «Ваша Готівочка» доступним для українців 24/7.

Сервіс онлайн позик. Отримайте гроші в борг просто зараз!

До появи програми мікрокредитування від «Ваша Готівочка», отримувати кошти в кредит так просто і швидко було неможливо. Зазвичай для відкриття позики необхідно збирати усілякі папери: довідку про доходи, довідку з місця роботи та інше. Також, при оформленні позики зазвичай необхідно оформлювати кредитну історію, що потім перевіряється кредитором. Використовуючи сервіс онлайн позик, вам достатньо буде вказати ІПН та зазначити паспортні дані. У разі ж оформлення готівкової позики, ці документи необхідно буде надати менеджеру для ознайомлення.

Безготівковий кредит через сервіс онлайн позик на картку можна відкрити самостійно, через інтернет або ж за допомогою менеджерів компанії, звернувшись до одного з наших відділень. Зверніть увагу, що при оформленні безготівкової позики допускається використання лише персональної банківської карти. Зазначати номер картки, що належить вашим родичам чи знайомим суворо забороняється.

Готівкові кредит оформлюються лише у відділеннях при особистій присутності кредитоотримувача після надання менеджерам усієї необхідної інформації та оригіналів документів, перерахованих вище (паспорту та ІПН).

Сервіс онлайн позики на картку, позичаємо на будь-які цілі

Наша співпраця із клієнтами ґрунтується на повній взаємодовірі. Ми ніколи не запитуємо, з якою метою оформлюється кредит ні при використанні сервісу онлайн позики на картку, ні при особистому зверненні до відділення компанії.

Умови, на яких українці можуть отримати гроші, є єдиними для усіх клієнтів, незалежно від їх віку, місця проживання, форми отримання коштів та способу звернення. Єдине, що програма мікрокредитування встановлює віковий бар’єр, регулюючи наступні питання:

· для отримання безготівкової позики вік клієнта має бути в межах від 21 року до 70 років;

· для отримання готівкової позики вік клієнта має бути від 18 років до 70 років.

Розмір позики визначається кожним кредитоотримувачем на власний розсуд, відповідно до його власних потреб. Мінімальний розмір кредиту становить 200 гривень при максимальній сумі в 9000 гривень. Термін використання коштів може сягати 16 діб при можливості погасити позику вже через добу після її відкриття. Відсоткова ставка становить 2% від розміру позики, комісія нараховується щоденно, протягом усього періоду використання коштів до повного погашення позики.

Які умови обрати, чи використати сервіс миттєвих онлайн позик, чи прийти до відділення, щоб отримати гроші, вирішуйте самі. Ми поважаємо вибір наших клієнтів та робимо усе можливе, щоб отримати кредит було якомога легше та простіше.