Розрахувати платежі по кредиту онлайн, калькулятор позик

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Сьогодні одним з частих пошукових запитів є «розрахувати платежі по кредиту онлайн, калькулятор» і схожі запити. Для чого вони потрібні? Для того, щоб клієнт розумів, скільки він має сплатити за користування грошима і міг обрати найвигіднішу пропозицію для себе.

Можливість розрахувати платежі по кредиту онлайн, калькулятор позик

По суті, розрахувати кредит онлайн не так вже і складно, головне знати відсоткову ставку і мати хоча б мінімальне уявлення про суму і термін її повернення. Ці розрахунки можна провести і самостійно, але спершу дізнайтеся ставку, яку встановлює кредитор.

Щоб зрозуміти, що таке відсоткова ставка, за що і для чого вона нараховується, пропонуємо пройти невеличкий екскурс теорією кредитних відносин. Відсоткова ставка є платежом за користування кредитними коштами або їх збереження. Нараховуватися відсоткова ставка може за різні періоди - від доби до кварталу або року. Кредитори встановлюють відсоткові ставки, відштовхуючись від рекомендованої Центральним банком країни. Починачи з 1920 року і до нині ставки по кредитам досягали 800% і ставали макрорегуляторами (інструментом впливу на економічну ситуацию всередені однієї країни). Ставки по кредитам можуть бути не тільки позитивними, але і негативними, або безвідсотковими. Для економістів, фінансові показники є елементарним інструментом для визначення економічного становища окремих держав та фінансових установ.

Як користуватися такою інформацією звичайним кредитоотримувачам? Порівняти умови оформлення позик і не боятися скористатися кредитним калькулятором онлайн, щоб розрахувати кредит і суму платежів.

Як розрахувати кредит онлайн швидко?

Щоб розрахувати кредит онлайн, Вам необхідно обрати умови, на яких Ви отримаєте позику, і вказати їх у відповідних полях. Якщо говорити про розрахувати платежі по кредиту онлайн і калькулятор «Ваша Готівочка», тут все достатньо просто. Перейдіть на головну сторінку сайту і перед Вами одразу ж з`явиться кредитний калькулятор, онлайн розрахувати кредит з яким можна за лічені секунди.

Просто вказуйте суму і період, на які оформлюєте позику. В першому віконці, щоб розрахувати платежі по кредиту онлайн, оберіть будь-яку суму до 9000 гривень. Нижче оберіть дату сплати позики. Бігунок калькулятора розрахований на 16 днів, проте користуватися грошима можна довше. Пролонгація здійснюється лише після сплати нарахованих комісійних.

Нижче, в формі, де можна розрахувати платежі по кредиту онлайн, калькулятор виводить три значення «позика», «відсотки», «до повернення». Позика – це сума коштів, яку Ви отримаєте, відсоткова ставка є фіксованою і складає 2% в день від розміру позики. Саме дані поля «до повернення» допомогають розрахувати платежі по кредиту онлайн і дізнатися скільки необхідно буде повернути грошей, враховуючи суму кредиту і період користування.

Можливість розрахувати платежі по кредиту онлайн і отримати його

Сервіс «Ваша Готівочка» допомогає розрахувати кредит онлайн, оформити який можна через «особистий кабінет» клієнта або в будь-якому з відділень компанії. Для цього Вам потрібні документи, які підтвердять Вашу особистість і українське громадянство. В разі оформлення позики безготівко, клієнт має бути не молодше за 21 рік, для позик готівкою - від 18-ти до 70-ти років. Якщо розрахувати кредит онлайн можна для будь-якої форми кредитування, то отримати позику готівкою можна тільки у відділенні компанії.

Повернути гроші можна як готівкою, так і банківським переказом. Дізнавшись порядок сплати і розрахувавши суму до повернення, створюйте заявку на списання необхідної суми з картки або поверніть гроші готівкою менеджерам відділень.

Використовуйте можливість розрахувати платежі по кредиту онлайн, калькулятор платежів, щоб обрати найвигіднішу пропозицію.