Реальний кредит на картку без довідок про доходи: час використовувати всі можливості!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Прагнення жити сьогоднішнім днем і користуватись доступними благами - правило гідне. Проте, його не завжди легко втілити, а тому грошових коштів нам інколи так не вистачає. Звісно, можна змінити всі плані або взагалі скасувати, а можна відкрити кредит на картку без довідок про доходи, і насолоджуватись миттю вже зараз! Допомогти в цьому зможе мікрокредитна компанія «Ваша Готівочка».

Кредит на картку без довідок про доходи: живіть повноцінним життям вже сьогодні!

Невеликі позики, сума яких варіюється в межах від декількох сотень до декількох тисяч, здебільшого належать до споживчих. Це означає, що міні-позику Ви можете використовувати для вирішення нагальних фінансових потреб і без пояснення цільового призначення. Частіше за все гроші позичають на термінові витрати (сплата послуг, навчання, покупка ліків або одягу) або ж з метою залатати фінансові діри у особистому бюджеті. Проте, кредит на картку без довідок– це також спосіб зробити успішні покупки (коли діють тимчасові знижки) або можливість скласти компанію друзям на відпочинку, коли у гаманці порожньо і до зарплати ще далеко.

Використання кредитних коштів дарує більше свободи і, відповідно, більше можливостей. Популярність цього фінансового інструменту обмежувалась тільки тим, що тривалий час відкрити кредит на картку без довідок про доходи була можливість тільки через офіційні банківські структури. А це, як відомо, шлях доволі тернистий і невизначений. Комерційні установи завжди вимагають гарантій і прагнуть мінімізувати ризики, наскільки це можливо. Для клієнтів це, в першу чергу, перевірка кредитоспроможності, гори документів і витрата часу на очікування рішення. При цьому, немає гарантії, що рішення буде на Вашу користь.

Проте ситуація докорінно змінюється, якщо кредит на картку без довідок про доходи оформлювати у «Ваша Готівочка». Робота компанії будується на довірі до своїх позичальників, а зменшення ризику досягається невеликим періодом і обмеженням максимальної суми позики.

Кредит на картку без довідок: передумови для отримання

Потрапивши до безвіхідної ситуації і отримавши відмову у банках, більшість клієнтів сумніваються, чи зможуть вони бодай десь розраховувати на кредит на картку без довідок про доходи, або ж отримання позики за паспортом просто неможливе? Наша компанія з впевненістю заявляє - можливо все! І підтвердить це високий відсоток позитивних рішень, який складає 99%.  

Щоб відкрити на власне ім’я кредит онлайн на картку без довідок, до паспорту варто додати індивідуальний податковий номер, а пенсіонерам - пенсійне посвідчення. І все! Маючи ці документи на руках, можна подавати заявку на кредит онлайн на картку без довідок або ж особисто звернутись до представництва компанії за позикою готівкою.

До інших переваг кредитів онлайн на картку без довідок варто додати:

· широкий віковий діапазон. Для тих, хто оформлює заявку дистанційно, допустимий вік складає від 21-го року звертаючись за кредитом готівкою від 18-ти років, а граничний вік обслуговування - 70 років;

· мінімум витраченого часу. Це стосується всього: процедури оформлення, очікування відповіді і надходження грошей. Все це складає всього 15 хвилин;

· гнучкі умови кредитування. Знадобився кредит на картку без довідок про доходи до завтра? Не проблема! Мінімальний період дії кредитної угоди - 24 години.

А крім того, кредит на картку без довідок - це завжди комфортні умови оформлення і цілодобовий сервіс. Навіть, якщо думка про позику спала посеред ночі - це не привід відкладати плани до ранку. Створити заявку онлайн можна будь-якої миті.

Кредит на картку без довідок про доходи: намагаємось не потрапити до рук шахраїв

Переконавшись у зручності і надійності кредиту на картку з підтвердженням без довідок про доходи, нечисті на руку установи намагаються скористатись довірливістю громадян. Щоб не стати їх жертвою, варто довіряти тільки досвідченним компаніям з позитивними відгуками.

По-перше, вибирайте позики без застави. Погодьтеся, краще відкривати кредити онлайн на картку без довідок, не надаючи майно під заставу, а лише сплачувати відсотки по завершенню терміну.

По-друге, варто взяти до уваги те, що умови мають бути чітко прописані. Такий крок, як кредит на картку без довідки про доходи, потребує детального ознайомлення з інформацією і обдуманного погляду.

І, звісно, не варто навмання вибирати компанію, яка пропонує завуальовані умови, адже так Ви не знатимете ні точної суми до сплати, ні про існування можливих прихованих відсотків, тощо.