Приватний кредит: як його оформити і чи варто це робити

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

На сьогодняшній день приватні кредити стали дуже популярним способом вирішення фінансових питань для українців. Чи настільки вони вигідні і зручні? Пропонуємо розібратися в процедурі оформлення і спробуємо визначити, які існують альтернативи цьому способу оформлення позики. Ми досконало розглянемо оформлення позик готівкою і приватних кредитів на картку, а також їх особливості. Розпочнемо?

Послуга приватний кредит: особливості, альтернатива

Сьогодні приватні кредити в Україні практикуються як поміж близькими друзями, колегами, родичами, так і поміж сторонніми людьми. Існують фінансові компанії, які пропонують позики тим, хто не можуть отримати банківський кредит.

Перевагою приватної позики є швидкість і очевидна простота процедури оформлення. Проте, варто бути уважними і ретельно вибирати, до кого звертатися за приватним кредитом, адже інколи можна натрапити на «ненадійного» кредитора, який обслуговує на непрозорих умовах. Ніхто не надасть гроші стороннім людям під «чесне слово», а, особливо, приватні кредитори, які не мають механізмів захисту і оцінки ризику. Отже, деяким приватним кредиторам потрібні гарантії: забов’язання, поручителі, застава. При цьому, документи на таку позику часто оформлюються «безконтрольно»: без кваліфікованого юриста, без строго регламентованої процедури - так, як захоче кредитор.

В якості альтернативи таким кредитам, варто розглянутии швидкі позики від комерційних організацій: та ж сама процедура, тільки при цьому Ви співпрацюєте не з таємничим «приватним інвестором», а з юридично зареєстрованою компанією, яка має сформовану репутацію і забов’язання перед клієнтам. Прикладом такої компанії є «Ваша Готівочка».

Чому приватні кредити неідеальні і що з цим робити?

Єдиний недолік такої послуги, як приватний кредит, полягає у її непередбаченості. Звісно, є надійні та професійні кредитори, які обслуговують позичальників без зайвої документальної тяганини і можуть надати гроші у стислий термін, але, не завжди вдається швидко відрізнити чесного кредитора від зловмисника.

Щоб не натрапити на гачок останнього, процедуру оформлення краще проводити у присутності юриста, звісно, якщо мова йдеться про великі суми. Особливо обережними потрібно бути у випадку, коли мова йдеться про дистанційний приватний кредит на картку, оскільки доволі поширені ситації, коли під виглядом оформлення кредиту у клієнтів розпитують приватну інформацію про банківські рахунки. Зупинимося на приватних банківських позиках і їх альтернативі детальніше.

Як отримати приватні кредити на картку банку?

Сьогодні приватні кредити в Україні більшість клієнтів намагається оформлювати на карточку. З однієї сторони - це дуже зручно, з іншої - може бути небезпечно. В жодному разі не повідомляйте нікому PIN-код і інші способи доступу до картки, не розкривайте пароль від інтернет-банкінгу, не розповідайте деталей, які пов’язані із секретною відповідю для поновлення доступу, в ідеалі - навіть не називайте номер телефону, який прив’язаний до карточки.

Щоб не ризикувати своїми заощадженнями, варто розглянути і інші способи отримання позики. Це обслуговування у перевіреного кредитора, якому можна довіряти і який надасть приватний кредит безготівковим переказом без жодного ризику для Вас.

Наприклад, приватні кредити можуть позначатися комерційними позиками зі спрощенною процедурою оформлення. Такі онлайн кредити оформлює для своїх клієнтів компанія «Ваша Готівочка». За ступенем комфорту, швидка позика нічим не поступається приватній, і навіть більше: приватний кредит, здебільшого, видається вродовж декількох годин, а ми обслуговуємо своїх клієнтів згідно нормативному терміну - 15-ти хвилинам. При цьому, з документів знадобиться тільки паспорт та ІПН. Суму і термін користування Ви вибираєте самостійно. Навіть, якщо Ви не зможете виконати забов’язання і повернути кредит вчасно, ми надамо Вам спосіб вирішення і цієї проблеми - запропонуємо пролонгувати кредит без штрафу та пені.

Як Ви можете спостерігати, комерційні позики можуть бути швидкими. Співпраця з досвідченою і відповідальною компанією принесе тільки переваги, чим приватний кредит похизуватися не може. Ми маємо абсолютно прозорі умови і гідну репутацію, яка підтверджується великою кількість вдячних клієнтів. Ми будемо раді Вам допомогти, звертайтеся!