Приватний кредит без передолати і поручительства

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Чи вигідною пропозицією є приватний кредит без передоплати, який пропонують фінансові компанії? Безумовно, це вигідно і зручно, тільки не плутайте: без предоплати і переплати.

Отримуйте приватний кредит без передоплати і скритих комісійних

Передоплата – в певній мірі, це застава, яка стане для кредитора гарантією повернення коштів або збитків. Переплата може зустрічатися, якщо оформлювати приватний кредит без передоплати і поручительства. Споживчі позики є самим ризикованим видом послуг, які пропонують компанії-кредитори. У зв`язку з цим, були встановленні певні обмеження, які майже не дозволяють оформити приватний кредит без застави, передоплати, особливо в банківських установах.

Оскільки різниця між відсотковими ставками за позиками і депозитами є основним прибутком банків, несплата позик і, відповідно, несплата комісійних - стали причинами банкрутства деяких установ. Щоб уникнути такого розвитку подій, на законодавчому рівні було прийнято рішення посилити умови користування кредитними коштами, а приватна позика без застави і передоплат, Україна перестала видаватися кожному позичальнику. Тепер, процедура вимагає оформлення довідки про дохід, перевірки кредитного рейтингу і інших єтапів, які дозволяють підтвердити платоспроможність клієнта.

Відкриваємо приватну позику без застави і передоплати, Україна обслуговується 24/7

Чим «Ваша Готівочка» відрізняється від інших кредиторів? Це мікрокредитна компанія, яка діє в законодавчому полі України і спеціалізується на мікропозиках. Саме мікрокредитування дозволяє клієнтам отримати приватний кредит без передоплати на вигідних умовах.

Жодних довідок про дохід і перевірок кредитного рейтингу, без оцінки платоспроможності та інших формальностей, які роблять споживчий кредит послугою, яка вимагає часу для оформлення.

Щоб отримати приватний кредит, ми як кредитор, без передоплати клієнтам відкриваємо позику в розмірі від 200 до 9000 гривень. Для цього, Вам знадобиться мати при собі документи і трохи вільного часу. Для оформлення онлайн достатньо вказати необхідні дані в заявці, а оформлюючи кредит готівкою - надати оригінали документів менеджерам для підтвердження реєстраційних даних.

Оформити приватний кредит без застави, передоплати можна за 15 хвилин

Щоб оформити заявку на приватний кредит без застави, передоплати, Вам достатньо пройти реєстрацію на сайті, яка займає декілька хвилин. Реєстрація передбачає: вказати особисті, контактні данні і точну дату народження. Дата народження дозволяє визначити, в якій формі приватний кредит без застави, ми як кредитор, без передоплати маємо право надати. Відповідно законодавчим обмеженням, стати клієнтом компанії і скористатися послугами можуть громадянин у віці від 18-ти до 70-ти років. Для безготівкових позик - в межах від 21-го до 70 років.

Якщо говорити про безготівкову приватну позику, без застави, передоплати і Україна – країна оформлення картки, то у Вас не виникне жодних проблем з оформленням грошового переказу. Достатньо, щоб Ваша картка була зареєстрована в одній з платіжних систем Visa або MasterCard.

Базовий кредитний період складає 16 днів, проте користуватися грошима можна необмежений термін, здійснюючи пролонгацію. Для цього потрібно тільки сплачувати нараховані комісійні.

На яку б суму Ви не оформили позику в «Ваша Готівочка», і як довго б не користувалися грошима, приватний кредит без передоплати – завжди вигідна і зручна пропозиція, доступна клієнтам 24/7 по всій Україні.