Приватні позики на картку на будь-які потреби 24/7

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Цікавитеся тим, які бувають види кредитів і чим приватний кредит відрізняється від споживчого? «Ваша Готівочка» розповість в чому різниця і як отримати позику на особисті цілі.

Як оформлюються приватні кредити на картку від «Ваша Готівочка»

Сам по собі кредит – це надання певної суми у тимчасове користування під певні відсотки. Комісійні виступають сплатою послуги, на підставі якої і формується заробіток кредиторів. Розмір відсоткової ставки залежить від того, який кредит бере кредитоотримувач і коли збирається його повернути.

Існують наступні види кредитування:

  • іпотечне кредитування;
  • автокредитування;
  • кредитування на будівництво;
  • цільове кредитування;
  • кредитування бізнесу;
  • споживче кредитування.

Найризикованішими для фінансових компаній є саме приватні кредити через цілком зрозумілі причини. Клієнти, які оформлюють позики без пояснення цілі, фактично ніяк не гарантують повернення грошей. Якщо інші види кредитування передбачають оформлення застави, як способу покрити борг перед кредитором, то приватний кредит не дає такої гарантії.

ВІДКРИВАЙТЕ ПРИВАТНИЙ КРЕДИТ ON-LINE

Саме через те, що приватний кредит в Україні, да і по всьому світу, є ризикованою фінансовою послугою для кредиторів, отримати гроші без пояснення мети і надання довідок не так просто. «Ваша Готівочка» спеціалізуєтья на мікрокредитуванні, оформлюючи позики всім українцям без виключень. Саме система мікропозик дозволяє нам надавати гроші, оформлюючи приватний кредит на картку або готівкою у розмірі від 200 до 7000 гривень.

Щоб отримати позику, необхідно пройти реєстрацію у «Ваша Готівочка». Зробити це можна двома способами:

  • У будь-якому з відділень компанії, які працюють по всій Україні.
  • Дистанційно через on-line сервіс, який підтримує клієнтів 24/7.

Як пройти реєстрацію і де отримати приватний кредит в Україні, користуючись послугами «Ваша Готівочка», Ви обираєте самостійно.

Реєстрація передбачає заповнення заявки на позику. В анкеті на приватний кредит клієнти вказують особисті і контактні дані, точну дату народження. Це обов`язкова умова для обробки заявки і її підтвердження. У «Ваша Готівочка» приватні кредити на картку отримують клієнти від 21-го року, а готівкою від 18-ти років. Клієнти у віці старше 70-ти років не обслуговуються.

Оформлюючи приватні кредити на картку, клієнти можуть обслуговуватися on-line на всіх етапах співпраці з «Ваша Готівочка». За бажання отримати позику готівкою, Вам доведеться звернутися до відділення, надавши оригінали паспорту та ІПН.

Доступні приватні кредити в Україні до 9000 гривень

Що під собою передбачає мікрокредтування? Це грошова позика, яка оформлюється під невеликий відсоток і на невеликий період. Таку послугу і пропонує компанія «Ваша Готівочка», яка робить приватні кредити доступними для громадян.

Незалежно від того, в якій формі Ви прагнете отримати приватні кредити на картку або готівкою, «Ваша Готівочка» без довідок, перевірок, поручительства і застави, підтвердить позики до 9000 гривень.

Термін користування грошима залежить тільки від Ваших побажань і можливостей. Ми пропонуємо оформити кредит на період, який не перевищує 16 календарних днів з можливістю дострокового повернення або пролонгації. Пролонгація передбачає сплату нарахованих комісійних кожні шістандцять днів користування позикою.

Обирайте умови оформлення позики, заповнюйте заявку і отримайте приватний кредит без проблем і додаткових переплат - все це надасть «Ваша Готівочка» за лічені хвилини.