Приватні онлайн кредити на картку, гарантія оформлення до 9000 гривень

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Гроші, які зберігаються на картці - це гарантія того, що у Вас з собою завжди є певна сума. А як бути, якщо картка є, а її баланс стрімко наближується до нуля? Скористайтеся можливістю оформити приватні онлайн кредити на картку в «Ваша Готівочка».

Отримайте приватні онлайн кредити на картку без проблем

Самі по собі приватні кредити нічим не відрізняються від звичайних позик. Просто це кошти, які видаються на особисті цілі без жодних гарантій повернення кредитору. Через це, кредит від приватної особи онлайн на картку пропонують не завжди на доступних умовах. Існує безліч варіантів, коли вартість споживчої позики мінімальна, через це застава стає обов`язковою умовою.

Так само, часто зустрічаються варіанти, коли приватні онлайн кредити на картку або готівкою підтверджуються тільки разом з поручителем. У разі, якщо позика не сплачується своєчасно або обов`язковий платіж протерміновано, кредитор вимушений звертатися до поручителя.

Отже, більшість приватних кредитів передбачають присутність поручителя під час оформлення, надання майна під заставу і цільового призначення.

Гарантовані перекази, приватні кредити до 9000 гривень

Якщо Ви не хочете називати цільове призначення позики, не маєте змоги знайти поручителя, який би став гарантом повернення коштів, і не бажаєте залишати заставу, компанія «Ваша Готівочка» – це те, що потрібно! В нашій компанії приватні онлайн кредити на банківську картку оформлюються лише за заявності документів, які підтвердять особистість.

Якщо це позики готівкою, достатньо звернутися до будь-якого з відділень компанії і заповнити заявку. Просто надайте менеджеру оригінали паспорту та ідентифікаційного коду, оберіть умови оформлення і дочекайтеся, доки отримаєте гроші на руки.

У разі, якщо це приватні онлайн кредити на картку, Ви можете отримати повний комплекс послуг «Ваша Готівочка», навіть не звертаючись до відділення. Для цього достатньо пройти онлайн-реєстрацію і отримати доступ до «особистого кабінету». Далі, Ви оформлюєте заявку, обравши суму, яку хочете позичити, і час користування грошима.

Тут же, в «особистому кабінеті», оформлені приватні онлайн кредити на картку або готівкою, можна сплачувати. Ви можете оформити заявку на дострокову сплату позики або обрати продовження кредитного періоду. Навіть, якщо кредит був оформлений готівкою, Ви завжди можете повернути його безготівковим переказом.

Відкривайте приватні онлайн кредити на банківську картку за експрес-заявкою

Отримати кредит від приватної особи онлайн на картку може кожен громадянин, який має банківську картку, паспорт та ІПН. Позичальники у віці від 21-го до 70-ти років можуть скористатися онлайн-сервісом і отримати гроші 24/7. Відповідно тим, хто хоче отримати гроші готівкою, потрібно звернутися до відділення компанії і надати оригінали перелічених документів. Вікові обмеження для клієнтів, які звертаються за позиками готівкою, від 18-ти до 70-ти років.

Якщо Ви оформлені на пенсію і маєте пенсійне посвідчення, видане ПФУ, його так само необхідно надати менеджерам. Всі питання, з приводу того як оформлюються приватні онлайн кредити на картку, можна задати в телефоному режимі оператору call-центру. Зателефонуйте за номерами, вказаними на головній сторінці сайту, або ж скористайтеся допомогою онлайн-консультанта. З «Ваша Готівочка» отримати гроші зможе кожен, просто оформлюйте заявку і дочекайте переказу коштів на картку.