Приватні кредити в Україні: реальність або інтернет-легенда?

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Сьогодні приватні кредити в Україні - затребувана і зручна послуга. І це зовсім не дивно, враховуючи, як складно співвітчизникам дається оформлення звичайних банківських позик. Адже мало хто може надати кредитуючій установі документи з офіційного місця працевлаштування, довідку про доходи, яка дає впевненість у платоспроможності клієнта. Це стосується і майна під заставу, яке можуть надати далеко всі (а у кого воно є, той не поспішає ризикувати ним). В такій ситуації єдиним виходом людям здаються приватні позики.

Як працюють приватні кредити в Україні: дізнаємося детальніше

Для початку розберемося, що ми взагалі маємо на увазі під приватними позиками. Отже, приватні кредити в Україні бувають двох видів: фінансова допомога друзів і кредитора (з відсотками). У цій статті ми будемо обговорювати, в першу чергу, фінансові стосунки між незнайомими людьми. Перейдемо до, безпосередньо, обговорення угоди.

Уявімо наступну ситуацію: одна людина має достатньо фінансів, а кожному підприємцю добре відомо, що гроші мають «працювати» і примножуватися. В цей час іншій людині грошей гостро не вистачає. Таким чином, перша надає приватний онлайн кредит в Україні іншій на карточку або готівкою під відсотки. Це і є приватні кредити в Україні - такі ж фінансові угоди, як і під час банківського кредитування. Тільки тут Ви користуєтеся грошима кредитора на встановлених ним умовах.

Хто видає приватні кредити на картку в Україні і які умови?

Сьогодні приватні кредити на картку в Україні пропонує багато хто: бізнесмени, інвестори... Ми в жодному разі не хочемо паплюжити тих, хто діє за совістю. Але бувають ситуації, коли людину, яка потрапляє у скрутне становище, вводять в оману і надають позику на заздалегідь нездійснених умовах. Дехто розраховує в такий спосіб заволодіти майном позичальника (саме тому рідко можна побачити пропозиції, де приватні кредити в Україні без застави оформлюють на чесних умовах).

Звісно, передбачити з першого погляду, хто перед Вами - чесний кредитор або ні, доволі складно. Тому, щоб не перетворювати своє життя на постійні сумніви і не підозрювати кожного кредитодавця у шахрайстві, варто заздалегідь попіклуватися про правила безпеки: детально з’ясувати всі умови і розглянути запасні варіанти. Отже, спробуємо, як то кажуть, убезпечити себе по максимуму.

Як взяти приватний онлайн кредит в Україні для себе?

Якщо Ви вирішили звернутися за приватним онлайн кредитом в Україні, то спочатку дізнайтеся максимум інформації про самого кредитора, поцікавтеся його особистістю. Але не забувайте, що приватні кредити на картку в Україні мають декілька альтернатив.

Одна з них— банківский кредит. Зазвичай така послуга передбачає надскладні умови, перевірки, надання документів тощо. Через це люди і звертаються до приватних осіб. Проте, існують також комерційні позики, які надаються на максимально простих умовах. Наприклад, такі кредити оформлює надійна мікрокредитна компанія «Ваша Готівочка».

Ми вже розповідали Вам, що приватні кредити в Україні без застави оформити малоймовірно, але коли мова йдеться про комерційну позику, то це цілком реально. Все, що Вам знадобиться, так це ІПН і Ваш паспорт. Не потрібно навіть підтверджувати, що Ви працюєте.

Відкрити такий мікрокредит можна просто зараз через сайт компанії - натисніть спеціальну кнопку «Отримати позику», яка знаходиться на всіх сторінках сайтуі, і далі залишиться тільки заповнити анкету. Щоб грошові кошти були переказані на карточку, потрібно буде зачекати всього лише 15 хвилин. Ще один варіант - отримати готівку в будь-якому з відділень мережі компанії.

Звісно, приватні кредити в Україні продовжують існувати, адже коли у людини стаються проблеми, то вона завжди шукає легший варіанти - той, який здається очевидним. Насправді, варто добре поміркувати, перш ніж погоджуватися на таку угоду. Особливо, коли є альтернатива у вигляді надійної і безпечної мікропозики від компанії «Ваша Готівочка».