Приватні кредити нині не проблема

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

У зв`язку з тривалою економічною кризою, яка розігралася на світовій арені, приватні кредити в Україні стали важкодоступними для клієнтів кредитуючих компаній. Це пов`язано зі збільшенням випадків несплат позик і іншими проблемами, які пов`язані з нестабільним курсом валюти, зміною відсоткової ставки і стрімко зростаючою інфляцією. Як приватні кредити пов`язані з усіма незрозумілими термінами і чому прості люди опиняються у скрутному фінансовому становищі?

По-перше, через недосконалу структуру фінансового ринку і відсутність фінансової стабільності. По-друге, через банальне бажання кредиторів захистити себе від збитків. Результатом таких факторів у сукупності стало те, що приватні кредити – небачена розкіш для українців.

Чому приватні кредити стали недоступними?

Давайте по черзі будемо розбиратися, чому приватний кредит став такою недоступною послугою для клієнтів кредитуючих компаній. Несплати, про які ми говорили раніше, - це прямі збитки кредиторів. Заробіток таких організацій залежить від розміру позики і комісійних, які і є частиною прибутку. Якщо клієнти не спроможні повернути кошти, не говорячи вже про сплату нарахованих комісійних, як результат, кредитори втрачають свої активи і розоряються.

Одним зі способів визначити кредитоспроможніть клієнта є перевірка його історії кредитування, оцінка платоспроможності на основі доходу і виписок за рахунками.

Тут же і інфляція - простими словами обезцінювання грошей, стає причиною посилення вимог до клієнтів, яким потрібні приватні кредити як на картку, так і готівкою. Якщо під час оформлення позика з урахуванням комісійних була п`ятою частиною доходу кредитоотримувача, але з часом, через збільшення цін, ця сума стає суттєвою нагрузкою на бюджет. Простіше говорячи, сплачуючи приватні кредити, кредитоотримувач відмовляє собі у можливості сплачувати рахунки, забезпечувати товарами першої необхідності, не говорячи вже про досуг і інші витрати.

Отримати приватний кредит проблема для українців?

Як пов`язаний курс валют і чому він впливає на можливість отримати приватний кредит, незалежно від того готівкою він оформлений або безготівково? Щоб пояснити взаємозв`язок між споживчою позикою і нестабільністю на валютному ринку, варто пригадати наскільки популярними нещодавно були автокредити або іпотека. Вони оформлювалися саме у валюті. Прив`язка до курсу, який збільшився втричі, зробила приватні кредити в Україні фактично непосильними. Більшість кредитоотримувачів відмовилися повертати позичені кошти, передав право власності кредиторам. Але, це пасивна форма майна, яка стала тільки «мертвим вантажем» на балансі фінансових компаній.

Отже, вистачає причин, через які приватні кредитина картку оформлюються або готівкою, стали ризиками як для кредитоотримувачів, так і для кредиторів.

Відкриваємо приватний кредит в Україні до 9000 гривень

Яким може бути вихід з такої ситуації? Пошук альтернативних варіантів. Компанія «Ваша Готівочка» працює на ринку фінансових послуг України і пропонує мікрокредитування. Розмір приватного кредиту в Україні варіюється в діапазоні від 200 до 9000 гривень.

Якщо у Вас є паспорт, підтверджуючий українське громадянство, ІПН і банківська картка, Ви можете будь-якої миті пройти реєстрацію, яка дозволить отримати приватні кредити на картку і готівкою. Зареєструватися і програмі мікрокредитування можна 24/7. Зробити це можна за допомоги дистанційного сервісу або у відділенні компанії. Вам достатньо знайти вільних 15 хвилин, щоб подати заявку і дочекатися рішення.

Період користування грошима ми не обмежуємо, пропонуючи базовий період - 16 днів. При цьому, повернути гроші можна раніше або пролонгувати за умови сплати комісійних.