Приходьте взяти в борг гроші та отримайте вигоду

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Часто у житті трапляються обставини, з причини яких доводиться шукати гроші. На щастя, взяти в борг гроші не є проблемою. Приймаючи рішення звернутися до «Ваша Готівочка», ви миттєво зможете отримати кошти будь-яким зручним для вас способом та миттєво вирішити наявні труднощі.

Радимо взяти в борг гроші з мінімальною відсотковою ставкою

Якщо вам особисто необхідні гроші терміново, краще заздалегідь мати інформацію, куди варто звертатися. Лише мікрофінансові компанії готові запропонувати своїм клієнтам невелику суму коштів у користування, оформивши позику швидко та з мінімальними витратами часу. Спосіб та процедура кредитування у мікрокредитних компаніях суттєво відрізняється від процедури, яку необхідно пройти у банку. Перша відмінність – відсутність необхідності оформлювати та надавати які-небудь довідки. Саме у нас взяти в борг гроші можна за допомогою самого лише паспорту.

Наша основна задача – швидко та оперативно здійснювати операції кредитування та надавати першокласний сервіс клієнтам. Термінові гроші – це реальність, якою необхідно користуватися невідкладно. Забудьте про банки, тепер ви маєте можливість робити вільний вибір. До того ж, ми пропонуємо нашим клієнтам отримати як готівковий, так і безготівковий кредит. Вам знадобиться лише паспорт, код ІПН – які є у кожного громадянина України та банківська карта, щоб отримати грошовий переказ на цю картку в разі вибору безготівкового кредитування.

Запам’ятайте, щоб взяти в борг гроші, важливо бути фізичною особою – громадянином України у віці від 18-ти років при оформленні готівкової позики, чи у віці від 21-го року при зверненні за безготівковою позикою. Ми не робимо запити з метою перевірки наявності постійного чи то офіційного місця роботи, не запитуємо в УБКІ дані по кредитній історії клієнтів. Ми вам довіряємо, а довіра – це запорука успішної та плідної співпраці. Вам знадобиться витрати геть небагато власного часу, щоб пройти реєстрацію та створити заявку, щоб взяти в борг гроші, процедура кредитування займає не більше 30 хвилин.

Якщо терміново необхідні гроші в борг під відсотки, ми до ваших послуг!

Ми розробили для вас дуже зручні способи оформити позику. Перший спосіб – віддалений онлайн сервіс, що доступний через мережу інтернет. У випадку використання дистанційного сервісу отримати гроші можна, не виходячи з дому. Саме цей спосіб дає змогу отримати кошти, коли терміново потрібні гроші в борг під відсотки, без проблем та з гарантією підтвердження позики.

Ті клієнти компанії, які вже не вперше користуються послугами «Ваша Готівочка», можуть отримати гроші без повторного проходження реєстрації. Маючи доступ до «особистого кабінету», який надається кожній особі, що пройшла реєстрацію, отримати позику, коли терміново необхідні гроші в борг під відсотки, буде можливим за лічені хвилини.

Окрім онлайн сервісу, ми завжди раді бачити вас у наших відділеннях. У офісах компанії можна отримати не лише гроші на картку - безготівковим переказом, але й гроші готівкою на руки. Яку саме форму кредитування обрати, вирішувати лише вам.

Щоб отримати гроші в борг під відсотки, вам достатньо надати нам вашу особисту інформацію, вказати в анкеті клієнта паспортні та контактні дані, точну та повну дату народження. Після надання доступу до «особистого кабінету» в режимі онлайн, вам залишиться створити заявку та дочекатися, поки заявка буде розглянута та підтверджена. Після того, як заявка на позику підтверджується, гроші миттєво переказують за вказаними реквізитами банківської картки.

Надаємо гроші в борг під відсотки, зручні для кожного

Не варто відмовляти собі у необхідному та бажаному навіть, якщо трішечки не вистачає грошей! Набагато легше та простіше отримати гроші від «Ваша Готівочка». Лише півгодини вільного часу і кошти будуть передані вам у користування. Доволі зручний та простий спосіб стабілізувати фінансове становище та отримати фінансову допомогу, коли вона потрібна.

Ми пропонуємо нашим клієнтам обирати не лише спосіб кредитування, а й самостійно встановлювати умови використання коштів. Термін, на який клієнти нашої компанії можуть отримати гроші в борг під відсотки, не перевищує 16-ти діб. Розмір позики може коливатися в межах від 200 до 9000 гривень.

Вам достатньо вирішити, на яких умовах ви хочете взяти в борг гроші та звернутися до нас будь-яким зручним для вас способом. Для отримання готівки обов’язково необхідно мати при собі оригінали паспорту та ІПН. Пенсіонерам, що ще не досягли 70-ти років, ми також не відмовляємо у наданні послуг, просто просимо надати для ознайомлення пенсійне посвідчення. Незалежно від того, чи хочете ви взяти в борг гроші до зарплати, чи вам просто терміново знадобилася певна сума, ми завжди готові прийти вам на допомогу!