Простий спосіб взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Споживчий кредит - це зручний і затребуваний фінансовий інструмент, який не даремно здобув популярність і у нашій країні. Усвідомивши його переваги, люди стали активно користуватись всіма його можливостями. Ще б пак! Мати змогу користуватись речами і послугами, на які, здавалося, раніше не вистачало грошей, доволі цікава пропозиція. Нажаль, своєчасно сплачувати позики вдається не всім, внаслідок чого взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією стає все проблемніше і проблемніше. Щоб забезпечити ідентичні для всіх позичальників умови, з’явились мікрокредитні компанії. Їх доступність і лояльність дозволили легко відкривати кредити як до зарплати, так і використовувати гроші на покупки необхідних речей.

Хто може допомогти взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією

Щоб урізноманітними «кредитне портфоліо» протермінованими платежами, не обов’язково бути злісним неплатником. Затримка зарплати, втрата роботи або банальна неуважність, можуть призвести до того, що банк обмежить спектр послуг для таких позичальників. Потрапивши до їх рядів, про те, як взяти кредит з невиправленою поганою кредитною історією, ліпше одразу забути. Звісно, це так, якщо не знати, до кого звертатись по допомогу, окрім банку.

Розвиток кредитного ринку розширює можливості позикоодержувачів і дозволяє взяти кредит онлайн фактично кожному, хто за ним звертається. Лояльність кредитних установ, до числа яких належить «Ваша Готівочка», пояснюється довірою до позичальників і власними інтересами. Звісно, ситуації у кожного можуть виникати різні, тому компанія стрімко готова прийти на допомогу, надавши кошти в борг на лояльних умовах. Адже більшість банківських вимог так і залишаються фактично непід’ємними для звичайних позичальників, а згодом і сам кредит до зарплати перетворюється на непосильний тягар.

Як взяти кредит з поганою кредитною історією не лише за 1 день, а за лічені хвилини?

Кредитна історія - це фінансова репутація, яка складається за весь час співпраці позичальника з кредиторами. І це перше, що перевіряється банківськими установами, коли до них звертається черговий клієнт. Якщо ж кредитна репутація має бодай «невеликі плями», взяти кредит в режимі онлайн з поганою кредитною історією навряд чи вдасться. 
В даній ситуації є 2 шляхи: витратити час, звертаючись від банку до банку, в надії отримати позитивне рішення, або звернутись у «Ваша Готівочка». Що ми пропонуємо? 

  1. Зручне оформлення. Прихильники класики можуть подати заявку у стаціонарному представництві, віч-на-віч поспілкуватись з менеджером і задати відповідні питання. Тим, хто живе у активному русі і цінує хіба не кожну хвилну, набагато простіще взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією за допомогою інтернету. 
  2. Гнучкий кредитний період. Хочете взяти кредит онлайн хоч на добу, хоч на 2 тижні - будь ласка. Мало і цього часу? Здійснюйте пролонгацію по завершенню базового терміну. Тільки повідомте компанію заздалегідь.
  3. Простоту розрахунків. Єдина і фіксована ставка для всіх позичальників становить 2% в день від позиченої суми. Знаючи це, і визначившись з терміном позики, можна легко дізнатись повну суму до сплати. 

Представництва компанії розташовані у більшості міст України, а скористатись сайтом можна о будь-якій годині. Це дозволяє компанії протягти руку допомоги всім, хто на неї сподівається.

У скільки обійдеться кредит до зарплати і як його отримати?

Деякі люди з долею сумніву ставляться до мікропозик, адже детально не знайомі з послугою. Насправді, формуванню стереотипів сприяли раніше встановлені банками строгі умови. Отже тепер потенційні позичальники зневажають можливістю взяти кредит з поганою кредитною історією, і вирішують тимчасові негаразди разом з «Ваша Готівочка». І насправді, немає чого побоюватись, якщо все правильно розрахувати. Чим менше період кредитування, відповідно, тим менше % за користування позиченими грошима.

Ще одним приводом взяти кредит онлайн саме у нас з поганою кредитною історією є відсутність штрафів. Ми не впроваджуємо такої системи навіть під час пролонгації, звісно, якщо позичальник повідомляє про неї заздалегідь.

Скористатись нашими послугами може кожен громадянин України з паспортом та ІПН, а широкий віковий діапазон дозволить отримати гроші всім від 18-ти (онлайн від 21-го) і до 70-ти років. Підтвердивши достовірність особистих даних, можна розраховувати на високу ймовірність позитивної відповіді.