Пропонуємо взяти міні кредит на вигідних умовах

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Непередбачуванні обставини можуть трапитися у житті кожного. Частіше за все, для їх вирішення потрібні гроші. Отримати необхідну суму Ви можете у компанії «Ваша Готівочка». Оформіть заявку на міні кредит у відділенні або на сайті.

Моментальний міні кредит. Хто видає та які умови оформлення?

Компанія «Ваша Готівочка» надає можливість отримати грошовий міні кредит всього за 15 хвилин! Клієнти компаніїї отримують позику без жодного ризику на прозорих умовах. Кредити видаються громадянам, чий вік від 18 (онлайн від 21) до 70 років.

Отримати міні кредити на карту можна на сайті компанії. Оберіть суму (до 7 тисяч гривень) та період (до 16 днів) і вкажіть паспортні дані. Окрім оформлення міні кредиту на карту, клієнти можуть отримати гроші готівкою у відділенні. Звертайтеся до офісу компанії, надавши оригінали документів - паспорт та ідентифікаційний номер.

Клієнти «Ваша Готівочка» отримують міні кредити на карту чи на руки без застави та початкового внеску. Миттєві міні кредити онлайн, дозволяють отримати необхідну суму всього за декілька хвилин, не відволікаючись від власних справ. Під час оформлення, не потрібно вказувати мету отримання позики. Отримати міні кредити онлайн можна незалежно від місцезнаходження і часу звернення.

Оформлюємо міні кредити на будь-які потреби

Кредитори компанії надають міні кредити на таких умовах:

  • Сума. «Ваша Готівочка» пропонує позику у розмірі від 200 до 7 тисяч гривень. Ви можете звернутися як до відділення, так і подати заявку на сайті. Незалежно від способу оформлення, клієнти отримують міні кредити через 15 хвилин.
  • Термін. Звертайтеся до «Ваша Готівочка» і отримаєте позику строком від 1 до 16 днів. Якщо можливості повернути гроші вчасно немає, зверніться до кредиторів і пролонгуйте кредит.
  • Процентна ставка. Клієнти компаніїї отримують міні кредити під 2% комісійних у день. Комісія нараховується лише за фактичні дні користування грошима.

Якщо Ви вважаєте, що погана кредитна історія або неофіційне працевлаштуваня заважатимуть отримати міні кредити - даремно. «Ваша Готівочка» не враховує дохід, кредитоспроможність та інші фактори. Оформлення міні кредиту на карту - зручно, швидко та доступно цілодобово.

Отримайте міні кредити на карту у нас без відмови

Лояльні умови кредитування компанії «Ваша Готівочка», дозволяють отримати міні кредит на карту чи на руки за декілька хвилин. Клієнтам не потрібно надавати зайвих документів та чекати результатів кредитної перевірки. Відкрити міні кредит у «Ваша Готівочка» набагато швидше та зручніше, аніж звертатися до банківських установ.

«Ваша Готівочка» є надійним кредитором, послугами якого громадяни користуються більше 5 років. Компанія надає послуги згідно діючого законодавства України. Звертайтеся до кредиторів та отримайте міні кредит до 7 тисяч гривень швидко, на прозорих умовах та без відмови.

Українська