Пропонуємо терміновий кредит для будь-яких цілей

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

«Ваша Готівочка» піклується про благополуччя клієнтів і їх спокій. Вибирайте спосіб оформлення позики: готівкою або онлайн, і ми завжди готові переказати потрібну суму на будь-яку Вашу картку або видати готівкою у відділенні. Девіз «Ваша Готівочка»: «Гроші швидко і просто», а співпрацювати з нами надійно і безпечно.

Наскільки безпечний терміновий кредит на картку?

Рекламні пропозиції про швидке оформлення кредитів часто потрапляють в поле зору. Вони обіцяють клієнтам гроші практично даром - тільки приходьте, беріть і користуйтеся. При всьому цьому, суми обіцяють просто захмарні. Виникає питання - які можуть бути «підводні камені»? Давайте розглянемо, чому банківські кредити оформлюються на великі суми і де шукати миттєві гроші до зарплати.

Порівнянно з миттєвими грошовими позиками, банківські кредити погашаються згідно чіткого щомісячного графіку і з урахуванням відсотків. І якщо такі позики не перевищують 25% від щомісячних фінансових надходжень, то ні про який підступ мова не йдеться, адже це цілком раціональний варіант. Проте для людей, яким ледве вистачає грошей від зарплати до зарплати, терміновий кредит з щомісячним платежем у розмірі набагато більшої частини зарплати - буде справжньою проблемою.Тільки уявіть, скільки складатиме сума штрафу, якщо протермінувати такий щомісячний платіж. До того ж, самого позичальника будуть турбувати колектори і нагадувати про погашення заборгованості.

Проте є гідна альтернатися, яка дозволяє позичати гроші без проблем і нічим не ризикувати. Компанія «Ваша Готівочка» пропонує своїм клієнтам терміновий кредит, який здатний вирішити тимчасові труднощі без негативних наслідків.

Переказуємо терміновий кредит на картку за 15 хвилин

Отримати кредит можна не просто терміново, а моментально! Оформлення позики у нашій компанії складає всього лише 15 хвилин. А постійним клієнтам достатньо тільки подати заявку на терміновий кредит і вказати умови. Гроші будуть переказані одразу без перевірки персональних даних. Ми пропонуємо оформлення термінового кредиту на картку або готівкою. Що зручно, так це те, що оформлюється онлайн позика в будь-якому місці, де є інтернет - отримати кредит на картку терміново легко навіть не виходячи з дому! А ось для отримання готівки, потрібно особисто звертатися до відділення компанії «Ваша Готівочка». Оформлення позики онлайн відбувається після перевірки особистих даних, вказаних у заявці.

Але, якщо Ви не маєте доступу до інтернету або сумніваєтеся у власних навичках користування комп’ютером, то звертайтеся до відділення мережі компанії. Наші менеджери детально розкажуть, як оформлюється кредит на картку терміново і підкажуть, як заповнити заявку. Або, оформлюйте одразу позику готівкою: пред’явіть менеджерам компанії оригінали документів і виберіть умови кредитування.

Ми пропонуємо позичальникам терміновий кредит від 200 до 7000 гривень. Суму Ви вибираєте самостійно, як і період користування. Користуватися грошима можна до 16-ти календарних днів і якщо потрібна буде пролонгація, то легко зможете її оформити. Про це далі.

Погашати кредит на картку терміново - зручно

Незалежно від того, на яку суму і у якій формі був оформлений терміновий кредит, Вам доступні наступні способ погашення:

  • банківським переказом;
  • онлайн через «Особистий кабінет» на сайті;
  • готівкою у відділенні компанії.

Якщо Ви виберете погашення позики готівкою, то приходьте до відділеня «Ваша Готівочка», яке ближче за все знаходиться до Вас, не обов’язково звертатися за адресою, де оформлювався терміновий кредит відпочатку.

Якщо у Вас немає можливості повернути нам гроші у період, який був вибраний на момент укладання угоди про кредит терміновий, Ви маєте повідомити нам це. У «Особистому кабінеті» потрібно натиснути кнопку «Продовжити». Так, Ви зможете перенести дату погашення ще на 16 днів. Одна умова: потрібно сплатити суму нарахованих відсотків. Також, надається можливість погасити позику достроково.

Співпрацювати з «Ваша Готівочка» - швидко, просто і безпечно!