Позики з 18 років без відмови і переплати в «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Питання кредитування, особливо споживчого, сьогодні доволі гостро постало перед українцями. Незважаючи на те, що закон дозволяє повнолітнім особам отримувати фінансові послуги, по факту, позики з 18 років клієнтам у кредитних компаніях не надаються. Існує негласний ряд причин, які роблять кредитування недоступним. Одна из них – платоспроможність кредитоотримувачів.

Згідно законодавства України, оформити позику з 18 років можна у разі, якщо офіційний щомісячний дохід клієнта більше щомісячного платежу мінімум вдвічі. Звернувшися до реалій сучасного ринку праці України, зустрічаємося з проблемою, що не лише молодь не має офіційного працевлаштування. Так само більшість громадян не можуть претендувати на кредит через низький дохід.

Українці мають права на позики з 18 років!

Недоліки змушують розвиватися і рухатися на шляху до досконалості. Саме з цієї причини більше 5 років тому на фінансовий ринок України вийшла «Ваша Готівочка». Компанія запропонувала мікрокредитування і зробила для фізичних осіб позики з 18 років доступними.

На сьогоднійшій день в нашій компанії мають право обслуговуватися клієнти, незалежно від рівня доходу, наявності довідки про дохід і історії кредитування. Ми відкриваємо позики онлайн з 21 року і готівкою з 18 років в розмірі від 200 до 9 тисяч гривень.

Умови кредитування в «Ваша Готівочка» передбачають, що клієнти, оформлюючи позики на картку з 18 років або готівкою, мають можливість обирати розмір позики самостійно. Комісія 2%, яка нараховується за кожен фактичний день користування грошима, є фіксованною. Обов`язковою умовою, незалежно від того відкриваєте позику на картку з 21 року чи готівкою, є сплата нарахованної комісії під час погашення.

Розрахувати суму до повернення можна самостійно, підсумувавши розмір кредиту і комісійні. Також, Ви можете скористатися калькулятором кредиту, який розміщений на головній сторінці нашого сайту.

Як отримати позику на особисту картку з 21 року в розмірі 9000 грн.?

Наступна проблема, з якою стикаються громадяни під час оформлення позик з 18 років – умови кредитування, а саме погашення заборгованності і її невідповідність з діючим законодавством. Згідно нормативно-правової бази, сплатити кредит достроково має кожен кредитоотримувач. На практиці ж все не так просто, адже деякі кредитні установи намагаються нарахувати скриту комісію. Повертаючи позику достроково, клієнт забов`язаний сплачувати комісійні виключно за фактичний період користування грошима.

Якщо Ви звернетеся в «Ваша Готівочка», оформлюючи позики в режимі онлайн з 21 року, можете погасити кредит в будь-яку годину, жодних штрафів та пені немає. Після цього, маєте право претендувати на нові позики онлайн на картку з 21 року або готівкою з 18 років.

Оформлюйте позики онлайн з 21 року і готівкою з 18 років

Отримати гроші в «Ваша Готівочка» можуть всі. Ми робимо акцент саме на можливості оформлення позик в режимі онлайн на картку з 21 року, які надходять на особисту банківську картку клієнта.

Щоб зареєструватися в програмі мікрокредитування, достатньо заповнити анкету клієнта і отримати доступ до «особистого кабінету», де можна буде оформити заявку на позику на персональну картку з 21 року на зручних для Вас умовах.

В анкеті вказуються виключно паспортні, особисті і контактні дані, ІПН і точна дата нарождення. В заявці Ви зазначаєте умови, на яких бажаєте отримати позику на кредитну або дебетову картку з 21 року, суму і період їх користування. Після того, як заявка заповнюється, залишається лише надіслати її кредиторам і дочекатися рішення. У разі ухвалення заявки, гроші миттєво надійдуть на картку.