Позики онлайн - сучасні технології у кредитуванні

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Кредит - сьогодні виконує роль фінансової підтримки для багатьох українців. Економічна ситуація настільки нестабільна, що більшість опиняється у скрутному фінансовому становищі зовсім неочікуванно. Консервативна банківська сфера не може забезпечити попит на кредити і задовільнити всі фінансові потреби громадян. Як і більшість організацій, банки занадто повільні у питаннях впровадження нових технологій. Складно уявити, що можна оформити за допомогою банківських установ позики онлайн не виходячи з дому, хоча сьогодні - це реальна потреба фінансового ринку.

Саме тому, з’явилися фінансові організації, які спеціалізуються тільки на кредитах, а не на фінансових послугах загалом. Це дозволило оперативніше реагувати на потреби позичальників і без зволікань впроваджувати необхідні нововведення. Провідною компанією, яка працює для приватних споживачів у цій сфері і оформлює позики онлайн, є «Ваша Готівочка». Сьогодні вона працює по всій Україні, активно збільшуючи мережу відділень у великих і маленьких містах, надаючи готівкові та онлайн позики на банківську картку кожен день. Розповідаємо, як нам вдалося досягти такого успіху.

Що таке позики онлайн: як це працює

Для початку звернемо увагу: позики онлайн відрізняються від звичайних кредитів, в першу чергу, елементарною процедурою оформлення. Ви просто заповнюєте заявку онлайн вдома, на роботі, в магазині тощо і через 15 хвилин отримуєте гроші на свою пластикову карточку.

Ми здійснюємо перекази на всі картки, видані банками України, і які обслуговуються міжнародними платіжними системами MasterCard або Visa. Карточки, які відповідають цим вимогам, дозволяють їх власникам отримувати позики онлайн не виходячи з дому впродовж декількох хвилин, а швидкісні та автоматизовані процеси роботи цьому тільки сприяють. Щоб додатково прискорити процедуру оформлення, ми користуємося спеціальною системою, яка з високою точністю і оперативністю обробляє заявки. Буквально за декілька хвилин запит потрапляє до менеджера, який безпосередньо підтвердить грошовий переказ і позики онлайн таким чином надійдуть на рахунки клієнтів.

Як переказуються онлайн позики на банківську картку: інструкція

А тепер давайте розберемося, яким же чином оформлюються онлайн позики на банківську картку і що для цього може знадобитися. По-перше, наводимо необхідний список документів. Хоча, «список» - це занадто голосне слово. Вам знадобляться всього лише паспорт та ІПН - документи, які має кожен громадянин. Пенсіонерів ми просимо підготувати пенсійне посвідчення. Після того, як підгодуєте цей «пакет» документів, потрібно буде зробити наступне:

  • перейти на сайт компанії;
  • скористатися кредитним калькулятором для вибору умов (суми і періоду);
  • зареєструватися і вказати особисті дані у заявці.

Ми переказуємо позики онлайн дуже швидко, але, в окремих випадках, виникають технічні проблеми, які не залежать від нас. Якщо грошовий переказ не надходить, то зателефонуйте нам і служба техпідтримки зробить все можливе і неможливе, щоб оперативно вирішити Вашу проблему.

Як отримати онлайн позики на картку без відмови з гарантією 100%

Наша компанія видає клієнтам онлайн позики на картку без відмови, так що Ви в будь-який момент можете скористатися нашими послугами і ми не будемо просити підтверджувати платоспроможність або перевіряти Ваш кредитний рейтинг. Але іноді заявки не проходять комп’ютерну перевірку через одну просту причину - вони заповнені з помилками. Комп’ютер сприймає інформацію за недостовірну і блокує такі заявки. Будь ласка, перевіряйте особисту інформацію перед тим, як надіслати запит на розгляд, і тоді точно отримаєте онлайн позики на картку без відмови впродовж декількох хвилин.

Повірте, ми працюємо заради Вашого комфорту і запам’ятатайте, що Вам є до кого звертатися за допомогою. Якщо під час заповнення заявки з’являться запитання, телефонуйте до служби техпідтримки. Саппорт-менеджери із задоволенням допоможуть. Тим паче, що проблема, яка здається нерозв’язною, часто пояснюється хвилюванням і розгубленістю внаслідок стресу, який притаманний кожній людині.

Вам немає про що хвилюватися. Разом ми здатні вирішити будь-які проблеми. Чекаємо на Вас!