Позики онлайн на картку - нові кредитні послуги на ринку

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Оформлення кредиту - затребувана послуга серед українців. Але, нажаль, далеко не всі наші співвітчизники знають, якими бувають кредити, як їх правильно вибирати та яким чином грамотно оформлювати.

Насправді, кредити мають декілька різних способів оформлення. І за звичкою вибирати звичайний кредит у банку - означає обмежувати себе у виборі. Сьогодні ми з Вами виправимо цю ситуацію і розглянемо таку послугу, як онлайн позика на банківську картку: як вона працює, кому буде вигідно скористатися і як це зробити.

В яких випадках позики онлайн на картку будуть вигідні?

Відпочатку давайте визначимося, що такое позики онлайн на картку і як вони функціонують. Отже, онлайн позики — це кредити, які видаються шляхом оформлення заявки на сайті і переказуються на банківську картку позичальника. Тобто: Ви можете отримати такий кредит, навіть не виходячи з квартири.

По-друге, сьогодні онлайн позика на картку без відмови підтверджується навіть позичальникам з неідеальною кредитною історією. Зі звичайним банківським кредитом так не вдастся. Те ж саме стосується і людей без офіційного працевлаштування, які не мають довіреної особи або майна, яке можна було б надати під заставу.

І навіть якщо жодних проблем з оформленням банківського кредиту не виникає, то варто порівняти тривалість оформлення. Підготовка необхідних документів і очікування рішення від банку займає чимало часу, в цей час швидкі позики онлайн без відмови видаються сотнями, а Ви досі чекатимете своє рішення (і інколі воно може бути не у Вашу користь). Отже, позики онлайн на картку вигідні ще і тоді, коли часу практично немає, а це стосується практично кожної людини.

Оформлюємо онлайн позики на банківську картку: інструкція

Якщо Ви зрозуміли, що позики онлайн на картку - саме те, що Вам потрібно, тоді поговоримо про оформлення. Для створення відповідної заявки знадобляться доступ до інтернету і всього лише пару документів:

  • паспорт; 
  • ІПН;
  • пенсійне посвідчення (для пенсіонерів).

Далі все просто. Відкриваємо сайт «Ваша Готівочка», вказуємо потрібні суму і період користування позикою, а потім заповнюємо заявку. Це все, що Вам потрібно буде зробити. Через 15 хвилин заявка буде розглянута і ми перекажемо потрібну Вам суму. Якщо раптово стануться технічні затримки, Ви зможете зателефонувати до нашої служби техпідтримки і фахівці вирішать проблему.

Що гарантує позика онлайн без відмови: подробиці

Багатьом позичальникам цікаво, як ми оформлюємо позики онлайн без відмови на таких лояльних умовах, адже не просимо підтверджувати платоспроможність. Щоб Вам було простіше розібратися, розповімо детально. По-перше, ми пропонуємо невелику суму кредиту. Ви можете оформлювати позики онлайн на картку у розмірі до 7000 гривень. Це не дуже велика сума за мірками кредитного ринку, для бізнесу вона може здатися замалою, але для звичайних людських потреб - це надійна фінансова «подушка безпеки». Таким чином, ми зробили процедуру оформлення простіше. Звісно, це ризик, але ми йдемо на нього, щоб допомогти клієнтам, яким оперативно потрібні гроші.

Щоб мінімізувати затримки і моментально приймати рішення за заявками на онлайн позики на банківську картку, ми використовуємо спеціальну систему, яка перевіряє інформацію на достовірність. Відмові підлягатимуть тільки ті заявки, які були заповнені з помилками або вигаданими даними. Отже, будь ласка, перевіряйте всі дані перед відправкою.

Як бачите, ми непогано підготувалися і пропонуємо оформити онлайн позику на картку без відмови максимально просто і швидко. У підсумку - форма заявки стала настільки простою, що навіть недосвідчений інтернет-користувач легко впорається з її заповненням.

Якщо у Вас ще залишилися запитання, то фахівці служби техпідтримки завжди будуть раді Вам допомогти і зорієнтувати. Не сумнівайтеся, звертайтеся! Ми працюємо спеціально для Вас.

Розглянемо Вашу заяву в будь-який час!