Позики онлайн моментально: не прогавте свого шансу!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Із кожним днем з кредитами знайомиться все більше і більше користувачів. Це пов’язано не лише зі складною економічною ситуацією в країні, але і з тим, що мікрокредитування дійсно зручний та швидкий спосіб отримати гроші терміново. Обираючи позики онлайн миттєво, ви отримуєте можливість зекономити найдорожче – власний час!

Наша компанія надає змогу скористатися своїми послугами кожному українцю. Наші миттєві позики онлайн доступні, зручні та дійсно швидкі. Кредити видаються на вигідних умовах з урахуванням побажань клієнтів.

Позики онлайн миттєво: вивчайте пропозиції та обирайте найкращу!

Із появою мікрокредитуючих компаній, сервіс миттєвих онлайн позик став доступним 24/7/365. В інтернеті лише по запиту «взяти кредит», перед вами відкриється перелік із сотнями пропозицій. У всьому цьому розмаїтті дуже складно швидко найти дійсно вигідну пропозицію, надійну та безпечну компанію.

В першу чергу, обираючи, де оформлювати позики онлайн миттєво, звертайте увагу на те, яку відсоткову ставку пропонує кредитор і в жодному випадку не обирайте компанії, що надають безвідсоткові кредити! Також зверніть увагу, чи документально описана процедура погашення позики, які права і обов’язки має кожна зі сторін. Яка відповідальність настає після порушення умов договору.

Ми пропонуємо вам обирати умови кредитування, використовуючи сервіс миттєвих онлайн позик і оформити кредит як на картку у безготівковій формі, так і готівкою, отримавши гроші на руки.

Позика із моментальним рішенням онлайн – ніколи не підведе!

Найбільшою перевагою кредитування від «Ваша Готівочка» є те, що наші клієнти самі обирають, яку суму грошей та на який строк отримати в користування. Ми пропонуємо українцям отримувати моментальні позики онлайн до 9000 гривень на 16-ть діб всього під 2% комісійних.

Мікропозики мають масу переваг. По-перше, такі кредити видаються на підставі лише надання клієнтом персональних даних. Без довідки про доходи, без довідки з місця роботи та перевірки кредитної історії. По-друге, позики онлайн миттєво перераховуються одразу після створення і розгляду заявки. Так само швидко обробляються і підтверджуються готівкові кредити, якщо ви користуєтеся послугами «Ваша Готівочка». По-третє, ми не обмежуємо українців в праві скористатися послугами компанії, надаючи позики громадянам у віці від 21 до 70 років.

Використовуючи сервіс моментальних онлайн позик, можна поповнити власну банківську карту будь-якої миті. Для цього не прийдеться шукати термінал, вистоювати черги у відділенні та довго очікувати на рішення з приводу підтвердження заявки. Достатньо пройти реєстрацію на нашому сайті, отримати доступ до особистого кабінету, створити заявку та дочекатися її підтвердження. Заявки відхиляються лише у 5% випадків звернення лише з вагомих причин.

Позика із моментальним рішенням онлайн – ніколи не підведе!

На справді, отримувати моментальні позики онлайн має право кожен українець. На відміну від банківських установ, ми відмовляємо у наданні кредиту лише з причини відсутності необхідних документів (паспорту, ІПН, пенсійного посвідчення). Крім того, не зможуть отримати гроші особи у віці до 18 років, якщо звертаються за готівковими кредитами. Остання, найбільш вагома причина для відхилення заявки – наявність непогашеної заборгованості перед «Ваша Готівочка» чи спроба оформити позику на третю особу. У випадку наявності поточної заборгованості, нові позики онлайн миттєво зможуть бути оформлені одразу після погашення кредиту. При виявленні спроби взяти гроші не за своїми документами, заявка відхиляється без права повторного розгляду.

Стосовно безготівкових кредитів: обов’язковою вимогою до кредитоотримувача є наявність персональної банківської карти. За бажання отримати гроші готівкою, важливо врахувати, що клієнт має особисто з’явитися у відділенні компанії та надати для ознайомлення оригінали вище зазначених документів.

Обрати умови, на яких оформлювати миттєві позики вперше не складно. Ви можете скористатися кредитним калькулятором, отримати допомогу від операторів «гарячої лінії» чи від менеджерів відділень.